fbpx
AKCIJA!
, , ,

Orakulo kortos “Šamano orakulas” (su naudojimosi instrukcija)

26.79 

Pristatymas per 7-14 d.d.

• 64 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

• Dydis: 10.1 x 7.4 cm

Tai kokybiškos, su ypač gražiais piešiniais, kuriais koduojamos specialios žinutės ir atsakymai klausiančiajam, kortos. 

Legendos pasakoja, kad ankščiau žemėje nebuvo laiko ir kalbos, nebuvo įprasto bendravimo nei daugelio mums reikalingų dalykų, tačiau egzistavo šventieji simboliai, kurie savo vaizdiniais apreikšdavo svarbiausius įvykius ir teikė viltį, mokė atsargumo, įspėdavo apie grėsmę, atverdavo meilės vartus, atkreipdavo dėmesį į galimybes, mokė drąsos ir lyderio savybių. Tie šventieji simboliai tai pasąmonės archetipų kalba, kuri tinka visiems žmonės, nes juos jungia ir įgalina kolektyvinis žmonių energijos laukas- kolektyvinė sąmonė.

Prieinamumas: Turime

Saugus atsiskaitymas

Tai kokybiškos orakulo kortos, su ypač gražiais piešiniais, kuriais koduojamos specialios žinutės ir atsakymai klausiančiajam, kortos. 

Yra žinoma, kad šamanų pasaulis tai ypač ryški, visomis juslėmis (rega, klausa, lytėjimu, uosle ir kt.) patiriama egzistencija, kurioje viskas yra susiję, viskas turi savo vietą ir reikšmę. Gyvūnai, medžiai ir augalai, kalnai ir vandenys, žemė ir net jos širdis, ugnis ir kaitra, žmogus su daugybe veidų ir personažų – visa tai galime atrasti savyje ieškodami atsakymų į mums svarbius klausimus.

Pasiklydę, kankinami abejonių, pritrūkę meilės ar išgyvendami atstūmimą ar negaudami jokio savo jausmų atsako iš mums rūpimo žmogaus, galime slopinti savo jausmų audras ir numaldyti nerimą, prieš save dėliodami šias kortas. Galime rasti kelią iš aklavietės ar sužinoti dar tik besiformuojančių įvykių tendencijas.

Šamanai veikia per Žmogaus pasąmonę, stengdamiesi išgryninti giliai įsikerojusį ir ten užstrigusį, bei žmogų kankinantį jausmą ar ligą, trikdį ar, nuolat besikartojančią, skausmingą patirtį. Gilūs pasąmonėje įsitvirtinę emocinei antspaudai praranda savo tvirtumą, kuomet juos apšviečiame savo sąmonės ir suvokimo šviesa, – būtent tai ir padeda padaryti kortose vaizduojami piešiniais, savyje koduojantys tam tikrus simbolius ir pasąmonei suvokiamų vaizdinių reikšmę. Kortų užrašai leidžia dar geriau suprasti pasąmonės siunčiamą žinią ir ją išklausyti.

Kortų naudojimas gali būti labai paprastas – susikaupus ir mintyse užduodant klausimą, bei traukiant vieną kortą iš užverstos kortų kaladės.

Norėdami išsamesnio paaiškinimo, traukiame tris užverstas kortas ir jas dėliojame priešais save. Po to jas po vieną atversdami gauname ne tik aiškesnį įvykių paveikslą, tačiau ir praeities įtaką (pirmoji korta), dabarties įvykius ir jų eigos paaiškinimą, veikiančių jėgų sampratą ir kaip į tą veikimą atliepiame mes (antroji korta). Ateities tendencijas ir būsimus, su klausiama situacija susijusius įvykius, parodo trečioji korta.

Norėdami daugiau kortų dėlionių ir situacijų aiškinimo variantų, skaitykime el. paštu po užsakymo išsiunčiamą naudojimo instrukciją (anglų kalba).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Šamano orakulas” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  orakulo kortosOrakulo kortos “Šamano orakulas” (su naudojimosi instrukcija)
  26.79 

  Prieinamumas: Turime