fbpx

Lenormand kortos

Lenormand kortos puikus įrankis gauti norimus atsakymus. Lenormand būrimo sistema turi kitokį dėstymą nei Taro ar Orakulo. Šios būrimo sistemos išradėja ir pradininkė – Marija Lenormand. Marija gimė 1772 metais ir jau budama 14 metų suprato turinti ypatingų gebėjimų. Sulaukus pilnametystės Marija persikelia į Paryžių ir ten prasideda jos kelionė. Ši garsi būrėja yra pranašavusi tokiems žmonėms kaip: Džozefina, Napaleonas ir kiti to meto garsūs žmonės. Parodžiusi savo sugebėjimus, Marija išpopuliarėjo labai greitai. Lenormand kortos yra vienos iš populiariausių būrėjų tarpe. Lenormand kortų kaladę sudaro 36 kortos. Dauguma šiuolaikinių būrėjų vis dar aiškinasi šios būrimo sistemos ypatumus, ir kaip, taip tiksliai pavykdavo jomis būrti. Dabartiniu laikotarpiu atsirado įvairiausių šių kortų modifikacijų, kortų simboliai ir skaičius pasikeitė. Norint pradėti būrti šiomis kortomis, kaip ir su kitomis, reikia atlikti keletą pagrindinių dalykų. Šios kortos turi savo dėstymą, todėl turite išmanyti ir žinoti ką darote, geriausia praeiti tam tikrus pradedančiųjų kursus, kad geriau suprasti šių kortų reikšmes. Šios kortos kaip ir taro kortos, galės jums diktuoti ir atsakyti į jūsų norimus klausimus. Paprastai žmogus jau žino šiuos atsakymus, tiesiog to nesuvokia, Lenormand kortos padės pažadinti savo intuaciją ir suprasti tai, ką jau žinote. Elė Soul parduotuvėleje rasite įvairiausių Lenormand kortų, nesuradus tinkamų, rekomenduojame kreiptis ir mes padėsime jums patarti bei išsirinkti tinkamas jums.

Lenormand kortų reikšmės

Lenormand kortos gali atsakyti į konkrečius klausimus, pateikti itin tikslius atsakymus. Lenormand kortas galima surušiuoti į tam tikras reikšmių grupes: veiksmo, portretinės, nuotaikos bei laiko.
Veiksmo – šių kotų reikšmėse kalbama apie veiksmą, tai reiškia, kad jums reikia daryti permainas, nustoti laikti, o pradėti veikti.
Portretinės – šios kortos padės įžvelgti žmonių ir situacijų ypatybes. Šios kortos apibūdins įvykių scenas bei padės susidaryti vaizdą, ko laukti tam tikrose situacijose.
Nuotaikos – šios kortos atsakingos už būrimo nuotaiką.
Laiko – arba prailginą laiką arba jį sutrumpiną, šių kortų reikšmės pateiks atsakymus susijusius su laiku.

Lenormand kortų dėstymas

Paprastai atliekant būrimus su Lenormand kortomis ant stalo padedamos trys kortos. Šios kortos simbolizuoja 3 skirtingus gyvenimo aspektus: esamą padėti, veiksmą bei patarimą ką su tuo daryti.
Padėtis – apžvelgiama dabartinė jūsų gyvenimo padėtis.
Veiksmas – numatoma ką reiktų keisti norint pasiekti savo išsikeltus tikslus.
Patarimas – padedama įgyvendinti norimus tikslus.
Šis dėstymas padės jums įvertinit dabartinę situaciją irk ą joje reikėtu keisti. Šis būrimus yra trumpalaikis, nes jūsų padėtis nuolatos keičiasi, todėl vadovautis esama situaciją ilgą laiką negalėsite. Šis dėstymas dar kitaip vadinamas dienos patarimu. Svarbu suprasti, kad šis dėstymas neretai neparodys tikslių atsakymų, nes savo rutinoje dažnai darome permainu ir keičiame įvykių tėkmę.

Pranašavimo kortų rūšys

Egzistuoja įvairiausių pranašavimo kortų, tačiau pagrindinės yra trys:

Orakulo kortos – šios kortos naudojamos atlikti paprastiems būrimams. Orakulo kortų pagalba galite suipažinti su būrimo sistemomis. Orakulo kortos gali būti puikiu įrankių pažadinti savo intuiciją, gauti atsakymus bei geriau suprasti aplinką. Šios kortos pateikia abstrakčius atsakymus, todėl norint gauti tikslius atsakymus – nerekomenduojame rinktis šių kortų. Dažniausiai pateikiami atsakymai nuteiks optimistiškai bei pradžiugins. Šios kortos skirtos pradedantiesiems.

Lenormand kortos – šios kortos puikiai tiks atlitkti profesionalų būrimą. Lenormand kortos pateiks itin tikslius atsakymus. Šios kortos nėra skirtos pradedantiesiems, kortų reikšmes suprasti sudėtinga bei reikia turėti specifinių žinių, norint tai padaryti. Šiomis kortomis gali naudotis patyrę būrėjai, kurie supranta konkrečias šių kortų reikšmes. Lenormand kortos tikslesnės nei orakulo, todėl dauguma žmonių nori, kad profesionalus būrimai būti atlikti šių kortų pagalba.

Taro kortos – šios kortos naudojamos profesionaliems būrimams. Taro kortos yra populiariausios būrimo kortos. Šių kortų pagalba galėsite gauti tikslius atsakymus į jūsų norimus klausimus. Kortos galės patarti, kaip reikėtų elgtis tam tikrose gyvenimo situacijose. Taro kortų kaladė sudaryta iš 78 kortų. Šios kortos neskirtos pradedantiesiems. Norint būrti šiomis kortomis reikia žinoti jų reikšmes bei kortų dėstymą. Dauguma profesionalių būrėju būrimus atliekia taro kortomis arba lenormand kortomis.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę