fbpx
Akcija!

Taro kortos “Witches Tarot” (su naudojimosi instrukcija)

(4 pirkėjų atsiliepimai)

Original price was: 25,99 €.Current price is: 20,80 €.

Dydis: 150 x 60 x 50 mm
Kalba: anglų
Kiekis: 78 kortos
Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

Saugus atsiskaitymas

Tai ypač gražios, didelės meninės vertės Taro kortos, atspindinčios šiuolaikinio pasaulio sampratos ir atsakymų paieškų situaciją. Tinka kūrybingiems, jautriems ir norintiems geriau perprasti klausimų, kurie yra užduodami kortoms, situaciją visų aspektų atžvilgiu. Tad jas galima priskirti ir saviugdos kortoms, nes moko atpažinti emocijas, pajausti emocinį situacijos foną ir skaityti ne vien ženklus, tačiau ir subtilią kortų perduodamą informaciją. Kortos padeda ugdyti intuiciją, stebėti ne vien jas tačiau ir sutiktus žmones savo kelyje, moko regėti visumą, o joje atkreipti dėmesį į mažiausias detales ir pokyčius.

Taro kortų semantinė pranašavimo ir būrimo sistema yra labai sena ir paremta archetipais bei stichijų sąveika žmogui ir bet kokius įvykius lemiantiems veiksniams.

Taro kortos kortos gali būti labai įvairios, ir priklauso nuo autoriaus sąveikos su visa supančia aplinka, mistiniais dalykais, simboliais ir pasaulėžiūra. Taro kortos “Witcher Tarot” yra ypatingos tuo, kad ypač atitinka šio laikmečio dvasią ir pasaulio matymas jose – labiau naujoviškas, atspindintis naujus siekius ir tikslus, artimus visiems besidomintiems dvasiniu tobulėjimu, asmenybės augimu ir gebėjimų aktyvavimu. Taip pat šiose kortose ypač atsiskleidžia kūrybiškumas, kuris padeda kortų pagalba geriau jausti ir perprasti aktualios situacijos emocijas bei jausmus, ir pagal tai nujausti dar tik besiformuojančių įvykių tendencijas.

Su kortų pagalba, jeigu tik gerai su jomis susidraugausime, galime sąveikauti per savo pasąmonę su aplinka, numatyti ir teisingai interpretuoti dar tik besivystančių įvykių raidą, įžvelgti ateities tendencijas ir sužinoti bet kokių, mums nutinkančių įvykių, priežastis.
Kaip ir kitos pranašavimo kortos, taip ir šios dažnai padeda suvokti ir įvairias sąlygas bei tikėtinus rezultatus, jeigu rinksimės vieną ar kitą sprendimą.

Taro semantinė sistema turi gilias tradicijas ir kiekvienas simbolis, ženklas ar paveikslėlis kortose yra labai svarbus: iš jų intuicijos pagalba yra sudėliojamas atsakymas.

Yra žinoma, kad ši semantinė sistema turi 22 Archetipus, kurie čia vadinami didžiaisiais alkanais. Didieji alkanai turi ryšį su kiekvieno mūsų pasąmone ir per ją mums siunčia žinutes bei padeda atskleisti situacijos ar užduodamo klausimo giluminę prasmę. Žmogui uždavus klausimą, pasąmonė jau pradeda veikti, tad pats žmogus (jei nori atsakymo sau) ar kortas naudojantis specialistas (būrėjas ar magas, padedantis gauti atsakymą), per pasąmonę sąveikauja su šiais visos žmonijos pasąmonėje aktyviais archetipais, ištraukia būtent tą kortą ar sudėlioja tokį kortų rinkinį, kuris puikiai apibūdina situacijos esmę, parodo jos atsiradimo priežastis ir ateities tendencijas.

Mažieji arkanai (visos likusios kortos) suskirstyti pagal 4 stichijas (oras, ugnis, žemė ir vanduo) ir jas simbolizuojančius simbolius: skeptrai, kardai, pentakliai ir taurės. Kiekvienos stichijos  yra po 10 kortų, kurios parodo tos stichijos ir ją atitinkančio simbolio reiškimosi intensyvumą klausiamoje situacijoje, esamą padėtį ir ateities perspektyvas..

Taro kortos niekada nemeluoja, nes pasąmonė nemoka meluoti. Žinoma, svarbu pats kortų interpretavimas ir kad jis būtų išsamesnis, teisingesnis ir aiškesnis, organizuojami kursai, kad perprasti šią sistemą giliau.

Taro kortos padeda ugdyti intuiciją ir kitus jutimus, skatina pokyčius ir parodo kelią, ką pasieksime, rinkdamiesi vienus ar kitus variantus.

Skaitoma, kad Taro kortos  – puikus įrankis, padedantis mums pažvelgti į ateitį ir sužinoti savo likimą. 

 • Gali padėti prasidedant dienai sužinoti, kokia bus ta diena (maišydami atskirtas didžiųjų arkanų kortas užduodame klausimą ir po to intuityviai ištraukiame vieną kortą ir ją interpretuojame “skaitome”).
 • Gali vaizdžiai nupiešti žmogaus psichologinį paveikslą, apibūdindamos jo elgesio ypatumus, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, emocinį stovį, finansinę padėtį ir mentalinį potencialą, netgi jo fizinį stovį ir veiksmus, kurie jam svarbiausi šiuo metu. Dėlionė- Psichologinis žmogaus portretas.
 • Gali parodyti žmogaus energinių centrų – čakrų arbą bei pagrindinių organų energinį potencialą ir fizinį stovį (Sveikatos būseną, susirgimą ar ligas). Dėlionė – Sveikatos dėstymas.
 • Ateities prognozę verslui, karjerai ar dominančiai veiklai. Dėstymas- Prognozė.
 • Santykių tarp dviejų žmonių tendencijas, trukdžius, įtakojančias jėga ir ateities prognozes.
 • Pasirinkimo galimybes ir tikėtinus rezultatus priėmus vieną ar kitą sprendimą. Dėstymas- Piramidė.
 • Gali padėti atskleisti ir suvokti vykstančių procesų ar patiriamų iššūkių priežastis, prasmę ir galimybes. Dėstymas- Perskelta heksograma.
 • Ankstesnių įsikūnijimų įtaką šiam gyvenimui ir pasirinkimams, būdus ir priemones kaip spręsti kylančius iššūkius ir įveikti sunkumus. Dėstymas- Ankstesni įsikūnijimai.
 • Norimo dalyko ar santykių perspektyvą. Dėstymas- Perspektyva…

Taro kortų dėliones galima įsisavinti mokantis Taro kortų naudojimo pagrindų (tam organizuojami kursai) arba savarankiškai mokytis iš knygų ar video filmų, tačiau be mokytojo gerai įsisavinti šią sistemą yra sunku, nes mokantis svarbus ryšis ir santykis su pačia semantine sistema, kurį padeda sukurti įgudęs, energijas bei informacinį lauką bei sąveiką su juo įvaldęs profesionalas Tarologas arba Magijos adeptas. Yra atskiri kortų dėstymai, kurie leidžia kortų pagalba atlikti maginius veiksmus ar ritualus ne tik sužinant ateitį, tačiau ir ją keičiant, jeigu rezultatai žmogaus (ar kliento, kuriam žiūrima ateities perspektyva) netenkina. Bet tai jau aukštesnio lygmens Taro sistemos naudojimas, kuris pasiekiamas gilinant žinias Magijos srityje ir turint tvirtus Taro sistemos pagrindus.

4 atsiliepimai apie Taro kortos “Witches Tarot” (su naudojimosi instrukcija)

 1. Violeta 

  Labai labai <3

 2. Simona

  Greitas pristatymas, dëkoju

 3. Kristina

 4. Greta

  Nuostabios!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Taro kortos “Witches Tarot” (su naudojimosi instrukcija)
  Original price was: 25,99 €.Current price is: 20,80 €.