fbpx

Orakulo kortos

Orakulo kortos puiki priemonė pažinti save įvairiose apraiškose ir situacijose, paanalizuoti savo santykį su aplinka atitinkamose gyvenimo srityse. Orakulo kortos gali būti kelrodžiu, parodančiu teisingą kelią ir kryptį arba savęs tyrinėjimo įrankiu. Lygiai taip pat jų pagalba galime suteikti atsakymus kitiems, padėti jiems suprasti patiriamų iššūkių pamokas ir pasigilinti į priežastis. Mūsų parduodamos orakulos kortos yra aukščiausios kokybės, žinomų gamintojų. Beveik visos orakulo kortos parduodamos kartu su naudojimosi instrukcija. Naudojimosi instrukcija pateikiama anglų kalba, joje detaliai aprašyta ir paiškinta kiekvienos kortos reikšmė. Orakulo kortų būrimo sistema nėra tokia sudėtinga, kaip Taro kortų, todėl būrti šiomis kortomis gali ir pradedantysis, norintis gauti tam tikrus atsakymus. Orakulo kortos neturi tikslaus kortų skaičiaus ar tikslaus jų dėstymo. Šios kortos skirstomos į tam tikras grupes: gyvūnų, angelų, čakrų bei kitų. Orakulo kortos kaip ir Taro gali padėti jums išsiaiškinti jums rupimus klausimus. Taro semantinė sistema dažniausiai parodo tikslius atsakymus, o orakulo kortos pateikia optimistinius atsakymus, todėl dažniausiai šių kortų atsakymai nuteiks optimistiškai. Orakulo kortas derėtu rinktis pagal jūsų poreikius. Dažniausiai orakulo kortomis žmonės pranašauja dėstydami 3 kortas: praeitis, dabartis ir ateitis. Atvertus tris kortas pažiūrimos jų reikšmės ir taip galima išsiaiškinti, ko galima tikėtis ateityje. Jeigu neesate tikri kokių orakulo kortu jums reikia – parašykite mums, mes visada padėsime išsirinkti tinkamas kortas jums.

Ar galiu būrti orakulo kortomis?

Taip, šios kortos skirtos pradedantiesiems, kurie niekada nėra bande būrti jokiomis pranašavimo kortomis. Kortos yra labai paprastai naudojamos ir suprantamos. Prie kortų pridedama naudojimosi instrukcija, kurios pagalba žinosite kiekvienos kortos reikšmes. Kortų dėstymas gali būti interpretuojamas individualiai, t.y. kiekvienas gali būrti kaip tik nori. Kortos sukurtos taip, kad jomis naudotis galėtų kiekienas.

Ar šios kortos pateiks tikslius atsakymus?

Orakulo kortų atsakymai būna itin abstraktus, neatsakantys į konkrečius klausimus. Todėl šios kortos ir skirtos pradedantiesiems. Norint gauti tikslius ir aiškius atsakymus, derėtų naudoti taro arba lenormand kortas. Šios kortos galės atsakyti į visus jūsų norimus klausimus ir atsakymai bus itin tikslūs.

Kaip išmokti būrti orakulo kortomis?

Šios kortos neturi tikslaus dėstymo, todėl norint būrti jomis nereikia turėti specialių žinių, tai padaryti gali bet kuris. Šios kortos puikus įrankis lavinti intuiciją bei susipažinti su pranašvimo sistemomis. Orakulo kortos padės geriau pažinti savę bei aplinką.

Taigi, jeigu norite geriau pažinti save, jus supančią aplinką bei treniruoti savo intuiciją, šios kortos puikiai tiks jums. Šių kortų pagalba galėsite lengviau priimti sprendimus, aiškiau matysite susidariusias situacijas bei lengviau rasite sprendimą gyvenimiškose situacijose. Orakulo kortos puikus įrankis pradedantiesiems bei megėjams. Visos parduodamos orakulo kortos turi naudojimosi instrukcijas.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę