fbpx

Taro kortos

Taro kortų semantinė pranašavimo ir būrimo sistema yra labai sena ir paremta archetipais bei stichijų sąveika žmogui ir bet kokius įvykius lemiantiems veiksniams. Taro kortos kortos gali būti labai įvairios, ir priklauso nuo autoriaus sąveikos su visa supančia aplinka, mistiniais dalykais, simboliais ir pasaulėžiūra. Taro semantinė sistema turi gilias tradicijas ir kiekvienas simbolis, ženklas ar paveikslėlis kortose yra labai svarbus: iš jų intuicijos pagalba yra sudėliojamas atsakymas. Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, jos paskirstytos į dvi dalis: didieji ir mažieji arkanai. Didysis arkanas turi 22 taro kortas, o mažasis 56. Mūsų parduotuvėje rasite populiariausias Taro kortas – Rider Waite. Taro kortos dažniausiai naudojamos profesionaliems būrimas atlikti. Šiomis kortomis dažniausiai buria žmonės, kurie jau moka jomis naudotis.

Priešingai nei orakulo kortos, šį semantinė pranašavimo sistema turi aiškų dėstymą ir aiškius elementus, todėl šiam būrimui turi būti specialios kortos. Būrimus galite atlikti tiek su mažaisiais arkanais, tiek su visa kortų kalade. Jeigu neišsirenkate kokių kortu norite, parašykite mums, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamą variantą. Nusipirkus kortas rekomenduojame jomis nesidalinti ir naudotis tik pačiam, nes kortos prisitaiko prie jūsų energijos. Prie šių kortų nepridedama naudojimosi instrukcija, norintiems išmokti burti taro kortomis, vedami Taro kortų kursai. Norintiems dalyvauti šiuose Taro kursuose parašykite mums.

Pagrindiniai taro kortų naudojimo būdai yra tokie, jog galima pamatyti žmogaus praeitį, dabartį bei ateitį trijų kortų pagalba. Šis būrimo būdas yra puiki pradžia naujokams taro būrimuose. Tereikia būrimo metu pasirinkti tris kortas ir sudėlioti jas atitinkama tvarka.
Taip pat vienas populiariausių būrimo būdų yra santykių apibendrinimas iš trijų kortų. Būrimas susideda iš trijų kortų ištraukimo, pirmoji ištraukta korta parodo kito žmogaus nuomonę bei jausmus apie jus. Antroji korta atspindi ką jūs jaučiate tam žmogui, ko norėtumėte iš jo, ką jaučiate. Paskutinė korta atspindi jūsų bendrą energiją arba kitaip tariant – kas vyksta tarp jūsų arba kokia galėtų būti jūsų bendra ateitis.

Taip pat yra dar labai daug įvairiausių būrimo būdų, kurie gali padėti geriau pažinti patį save, mus supančius žmones, padėti rasti sprendimus, pamatyti ateitį arba sužinoti kaip elgtis tam tikrose situacijose.

Taro kortos yra puikus dalykas tiems, kurie tiki, jog už realių daiktų slepiasi kur kas daugiau ir kad mus supa energijos srautai, kuriuos tinkamai panaudojus – galima rasti ir patirti daug daugiau. Paprastai taro būrimus atlieka profesionalūs būrėjai arba tie, kurie domisi ezoterika. Tačiau šiomis dienomis itin daug informacijos galima rasti ir internete, kur galite įgauti būrimo pagrindus ir atlikti veiksmus patys. Galite rasti informacijos tiek mokymų pavidalu, tiek straipsnių.

Pagrindinis dalykas, kurį reiktų įsigyti prieš pradedant individulius būrimas yra taro kortos. Na o toliau reikia tik įsijausti, tikėti tuo, ką darai ir įsileisti informaciją bei stengtis suprasti visatos siunčiamus ženklus. Tie, kurie mano jog tai neveikia ir iš anksto užsiblokuoja – jų būrimas nebus teisingas ir tikslus. Nors ir veiksmai bus atliekami teisingai, tačiau pasąmonė blokuos ateinančią informaciją ir tikroji žinia nebus perduota. Bus padarytas tik veiksmas. Todėl jei nusprendėte pradėti savo kelionę su Taro kortomis – būkite pasiruošę ne tik fiziškai, bet ir mintimis, tikėjimu. Tik tokiu būdu gausite tikslius atsakymus į užduodamus klausimus, sužinosite savo ateitį, gausite patarimų, sprendimo būdų ir kitos svarbios bei asmeninės informacijos.

Jeigu nuspręsite mokytis būrimo šiek tiek profesionaliau ir ne savarankiškai, visuomet rekomenduojama pradėti nuo Taro kursų. Tai mokymo planas, kurų sudaro itin detali teorija, kurios metu bus aptariama kiekviena korta, kiekvienoje srityje ir ką ši korta nori tau pasakyti ar perduoti. Bus mokytojos praktiniai pavyzdžiai ir kartu stebima kaip gyvai vyksta būrimai. Mokymų metu gausite visą informaciją apie būrimo pasiruošimą bei patarimus kur ką įsigyti, kaip elgtis tam tikromis situacijomis ir panašiai. Taip pat bus užduodami namų darbai, kurių metu reikės parodyti savo teorines žinias bei atlikti dėstymus. Na ir galiausiai bus patikrinami jūsų namų darbai ir gausite baigimo diplomą.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę