fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Meilės šnabždesys” (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 32,00 €.Current price is: 25,60 €.

✔️ 50 kortos Anglų kalba

🃏 Kortų dydis 10.3 x 7.5 x 1.8 cm

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu Anglų kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Kortos “Meilės šnabždesys ” sukurtos santykių auginimui ir sampratai, kaip juos paversti harmoningesniais, kaip jaustis laisviau ir leisti savo Sielai tiesiog gyventi ir mėgautis buvimu. Šį puikų orakulo – mediumo įrankį, šias kortas sukūrė dvasinė mediumė ir hilerė Angela Hartfield.

Kortos gali padėti geriau suprasti jus supančius žmones, įžvelgti asmenines jų savybes ir priežastis, kodėl jie elgiasi ir renkasi vienus ar kitus sprendimus. Tai susiję ir su artimais, meilės santykiais, o taip pat su darbiniais, draugystės ar kasdienės komunikacijos santykiais.

Kortos gali būti naudojamos ir kasdieniam įkvėpimui, saviugdai ir darbui su savimi, siekiant harmonijos su supančia aplinka ir žmonėmis.

Kortos “Meilės šnabždesys” gali suteikti aiškumo ir įžvalgų bet kokioms situacijoms, nes visuomet jose yra veikiantys asmenys ir nuo tos komunikacijos daug kuo priklauso bet kokio proceso baigtis, vykdomo projekto sėkmė ar tiesiog džiaugsmo, malonumo pasiekus tikslą bei pasitenkinimo nuveiktais darbais ir savo priimtais sprendimais žavesys.

Kiekviena korta saugo itin gražų priešinį, kuris gali būti interpretuojamas, kaip atsakymas į klausimą. Patarimas, arba siunčiama žinutė parašytas didesnėmis raidėmis, o po jo seka smulkesnis, detalesnis paaiškinimas, tad kortomis naudotis ypač lengva ir jos tinkamos teik pradedantiems, tirk pažengusiems ir naudojantiems kitokias kortas ar užsiimantiems įvairiomis dvasinėmis praktikomis.

Mūsų pasąmonė visą supančią aplinką suvokia kaip vaizdą, tad paveikslėliai labai rezonuoja su gimstančiais ar jau patiriamais jausmais ir gali padėti susigaudyti jausmų ar aistrų labirintuose ir veikti harmoningiau.

Naudojimas intuityvus arba pagal el. paštu po užsakymo išsiunčiamą pdf naudojimo instrukciją (anglų kalba).

 

 

 

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Meilės šnabždesys” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Orakulo kortos “Meilės šnabždesys” (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 32,00 €.Current price is: 25,60 €.