fbpx

Sapnų gaudyklė

Sapnų gaudyklę išrado Amerikos indėnai. Indėnai sapnų gaudyklių pagalba norėjo įveikti košmarus ir pritraukti gerus sapnus. Dažniausiai sapnų gaudyklės žmonės pasideda netoli savo lovos, tačiau kai kurie žmonės dėl sekmės pasikabina šiuos aksesuarus ir savo automobiliuose.

Pasak Amerikos indėnų sapnų gaudyklė jus apsaugos nuo blogų, neigiamas emocijas keliančių sapnų. Tuo laiku žmonės labai tikėjo šiuo instrumentu, kad jis padės jiems įveikti visas negandas, neva susapnuoti blogi sapnai dažnausiai ir įvykdavo. Šiais laikais šis aksesuaras naudojamas dėl grožio, kaip interjero detalė.

Sapnų gaudyklę reikėtų kabinti miegamajame kambaryje šalia savo lovos. Dažniausiai sapnų gaudyklės pagamintos iš įvairiausių plunksnų, kamuoliukų, įvairiausių simbolių. Labai dažnai sapnų gaudyklės primena vorus gaudantį tinklą.

Net jeigu ir netikite šio aksesuaro magiškomis savybėmis, jis puikiai tiks kaip interjeto detalė. Sapnų gaudyklės labai gražios.

Sapnų gaudyklės neturi aiškaus braižo ar formos, jų egzistuoją visokių. Gali būti stačiakampio, kvadrato ar skritulio formos. Taip pat gali būti pagamintos iš visiškai skirtingų medžiagų. Tačiau visos jos atlieką tapačią funkciją saugo mus nuo blogų sapnų.

Mūsų parduotuvėlėje rasite įvairiausių sapnų gaudyklių, nuo mažų iki didelių. Taip pat turime ir išskirtio grožio sapnų gaudyklių. Jeigu kyla klausimų dėl sapnų gaudyklių pasirinkimo kreipkitės pas mūsų specialistus, jie mielai pakonsultuos ir patars kokią gaudyklę išsirinkti jums.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę