fbpx

KRISTALŲ PIRAMIDĖS

Yra žinoma, kad piramidė – tai ne vien geometrinė forma, tačiau ir mįslinga sakralinė struktūra, kuri gali įtakoti aplinkos energines charakteristikas, o netoliese esant žmogui – ir jo emocijas, mintis bei psichines – fizines charakteristikas. Piramidėmis žmonija domėjosi nuo seno ir mus pasiekia senovės Egipto ir net Majų civilizacijos laikų statiniai, įvairių paskirčių objektai, juvelyrika su piramidžių simboliais bei piešiniai. Piramidžių formas naudojo daugelis religijų, parinkdami išdėstymą savo šventovių namams, jas mėgo įvairių doktrinų atstovai ir be jų neapsiedavo mistikai, ezoterikai bei žmonės pasižymintys didesniu jautrumu nei dauguma aplinkinių.
Piramidės – sakralaus simbolio ženklas, figūruoja daugelyje mistinių ženklų. Mokslininkai tyrinėdami įvairių spalvų bei formų piešinių ir erdvinių struktūrų įtaką žmogaus savijautai bei emocijoms, ištyrė, kad žmogaus reakcijos, emocinis bei mentalinis aktyvumas keičiasi priklausomai nuo parenkamų spalvų bei formų, Pastebėta, kad piramidės geba keisti žmogaus psichinę būseną vien į jas žvelgiant, o turint tikrą, tegul ir mažą piramidę šalia – šis poveikis dar labiau sustiprėja. Manoma, kad poveikis juntamas ne vien žmogaus, tačiau piramidė, ši ypatinga sakrali forma ir iš jos pagamintas gaminys, gali įtakoti erdvę, kurioje ji yra, keisdama tos erdvės charakteristikas ir perskirstydama aplinkoje sklindančius ar ją pasiekiančius energijų srautus.
Sakralinės geometrijos mokslas taip pat įvairių energinių technikų tokių kaip Reiki ar Kosmoenergetika specialistai, tyrinėja įvairių geometrinių formų poveikį žmogaus savijautai, kūrybiškumui, sutelktumui bei energinio potencialo dydžiui.
Sakralinė geometrija visą supančią aplinką, žmogų ir su juo sąveikaujančius objektus aprašo kaip visumą, sujungtą ir neregimais ryšiais ir poveikiu, tad skirtingos formos gali paveikti žmogaus sąmonę, padėdamos atkurti darną bei harmoniją ir atstatyti iškraipytus ar kitaip pažeistus energijų srautus.

YPATYBĖS

Piramidė kurios šonus sudaro trikampiai, savo smaigaliais nukreipti į viršų, sąlygoja jungtį su visa apimančia šviesa arba Kūrėjo energija. Piramidė arba erdvinis briaunainis sudarytas iš trikampių, turi galią savyje sutelkti dievišką energija ir yra sakrali galios, stiprybės, kūrybos ir meilės forma.
Kristalų piramidės turi specifines savybes, kurias apsprendžia naudojamos medžiagos – kristalo charakteristikos.
Energinėse praktikose naudojamos įvairios piramidės, kurios gali būti visai mažytės ar didesnės, pagamintos iš įvairių kristalų ar akmenų ir kartais papildytos pridėtinėmis geometrinėmis formomis, priklausomai nuo to, kokį poveikį su piramidės pagalba norima iššaukti.

PRITAIKYMAS

Pats plačiausias kristalų piramidžių pritaikymas – savo gyvenamosios ar darbo aplinkos valymas nuo kenksmingos spinduliuotės, elektromagnetinės ir radiacinės taršos, nuo informacinio smogo ir emocinių erdvėje bei netolimai esančiuose objektuose ar daiktuose susikaupusių energinių – informacinių įrašų.
Kristalų piramidės gali būti naudojamos apsaugos sustiprinimui nuo kenksmingo emocinio – psichinio poveikio – psichinių atakų, apsaugai nuo maginiu būdu sustiprintos siunčiamos energijos bei programų. Tikima, kad piramidės skleidžiami virpesiai gali susilpninti bet kokių, į žmogaus aplinką patenkančių, patogenų galią, taip sukurdami papildomą apsaugą nuo galimo užkrato.
Kristalų piramidės gali būti naudojamos pozityvaus informacinio lauko, užkrauto norimomis programomis, skleidimui.
Piramidės su papildomomis geometrinėmis formomis gali būti naudojamos kaip energiniai generatoriai, sustiprinantys ir skleidžiantys aplink harmonizuojančią arba gydančią (jeigu ją naudoja gydovas, turintis energinių žinių bei praktinių įgūdžių specialistas) energiją. Piramidė su papildomais smailiais kristalų strypais arba „pirštais“ gali į aplinką skleisti norimo dažnio energiją: su jos pagalba galima skleisti meilę, ramybę, viltį, kūrybiškumą, lengvumą, taiką darną, gijimą skatinančius virpesius.


PERŽIŪRĖTI

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę