fbpx

KAS YRA PRANAŠAVIMO KORTOS

Nuo seno žmonės visokiais būdais ir priemonėmis bandydavo įžvelgti ateitį, sužinoti bent menkas svarbaus reikalo detales, įvykius ar santykių tendencijas. Palaipsniui atsirado įvairios pranašavimo priemonės ir kortos yra vienos iš jų.
Pranašavimo kortos yra labai įvairios, tačiau esmė, kad su jų pagalba galime per savo pasąmonės siunčiamus signalus, ženklus ir konkrečią sistemą, padedančią sąveikauti su savo pasąmonę, teisingai interpretuoti dar tik besivystančių įvykių raidą, numatyti ateities tendencijas ir sužinoti bet kokių, mums nutinkančių įvykių, priežastis.
Pranašavimo kortos dažnai padeda suvokti ir įvairias sąlygas bei tikėtinus rezultatus, jeigu rinksimės vieną ar kitą sprendimą.
Vis dėl to pagrindinis bet kurių pranašavimo kortų tikslas – geriau pažinti save, suprasti savo poelgių motyvus ir prisiimti atsakomybę už pasirinkimų ir veiksmų pasekmes. Paskatinti mus keistis ir pasirinkti teisingą tokių pokyčių laiką bei kryptį.

PRANAŠAVIMO KORTŲ RŪŠYS

Taro kortos
Orakulo kortos
Angelų, fėjų, gyvūnų, augalų ar dvasių kortos
Saviugdos kortos
Šviesos kelio kortos

Paprastai pranašavimo kortos aiškiau ir konkrečiau suformuluoja atsakymą, kurį savo viduje, žmogus dažniausiai jau žino arba numano, tačiau jį suvokti trukdo įvairūs giluminiai ribojantys įsitikinimai, tiesos neigimas ir tai patvirtinančių ženklų ignoravimas, stresas įtampa ir ligos bei didelis fizinis ar energinis užterštumas. Tad dažniausiai žmogus nesugeba atskirti, koks atsakymas yra teisingas ir jam reikia patvirtinimo, konkretaus atsakymo, o kartais ir nukreipimo, paskatinimo judėti pasirinkta kryptimi.

Kaip mūsų gyvenime yra daugybė mums aktualių sričių, taip ir pranašavimo kortų yra daugybė ir visos jos, savitu būdu gali padėti mums pažvelgti į mums nutinkančių įvykių priežastis, geriau pažinti su tuo susijusius asmenis, suprasti jų veiksmus ir sėkmingiau rinktis.

Vis dėl to žmonės, kuriems aktualus dvasinis kelias, savęs tobulinimas ir geresnis savęs pažinimas, pranašavimo kortas daugiausia naudoja sau ir, gaudami papildomus atsakymus bei įžvalgas, geriau supranta viso to, kas vyksta aplink priežastis, o taip pat įvertina savo elgesio motyvus.

Renkantis kortas būtina prisiminti, kad šis įrankis padės jums klausytis intuicijos ir intuityviai priimti atsakymus, tad kortos jums turi patikti, būti įdomios ir patrauklios. Be abejo, kad žmonės išbandę vienos rūšies pranašavimo kortas, dažnai įsigyja jų ir daugiau, nes kiekvienos kortos atskleidžia įvairiapusius mūsų būties aspektus, tad vienais klausimais labiau tinka vienos kortos, kitais – kitos, o turint dvasinio tobulėjimo ar saviugdos siekių – vėl kitos.
Gyvenime gali būti etapas, kuomet žmogui priimti sprendimus ir veikti lengviau padeda vienos kortos, tačiau perėjus į kitą etapą, prireikia naujų kortų, lyg senosios jau būtų „išsikvėpusios“, išnaudojusios savo galią. Tai reiškia asmenybės pokyčius, nes žmogus patirdamas iššūkius, augindamas išmintį ir gebėjimus keičiasi ir ankstesnės kortos tampa jam per silpnos, nebenešančios nieko naujo arba tiesiog nebeturinčios jam ką patarti…


PERŽIŪRĖTI PRANAŠAVIMO KORTAS

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę