fbpx

ŠVYTUOKLĖS

Turbūt kiekvienas esame patekę į situaciją, kurioje teko rinktis, o apsispręsti buvo sunku, delsėme, nerimavime ir, galbūt, priėmėme netinkamą sprendimą.
Taip nutinka, kai trūksta informacijos, kai mes nežinome įvykių priežasčių ar nematome ateities gairių.
Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs. Paprasta švytuoklė tai ant virvutės pakabintas svarelis, žiedas ar sunkesnis, simetriškas pakabutis. Pats svarelis gali būti pagamintas iš metalo – ypač tam gerai tinka varis, akmens ar kristalo, stiklo, medžio bei įvairių šių medžiagų kombinacijų.

Yra žinoma, kad švytuoklės buvo naudojamos nuo seno ir žmonės, išmokę jomis gauti reikiamą informaciją, turėdavo ne po vieną, o keletą. Kiekviena švytuoklė, priklausomai nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, formos, dydžio bei kitų parametrų, gali būti skirta gauti tikslinei informacijai, susisiekti su dvasiomis, aukštesniaisiais dvasiniais pagalbininkais, angelais, arkangelais ir dvasiniais vedliais. Švytuoklės pagalba galima sužinoti ką nors ir iš buitinio lygmens, taip pat apie besiformuojančias sveikatos problemas ir daugelį kitų aktualių dalykų.
Šis mediumo įrankis gali būti panaudotas gauti paslėptą, mūsų pačių pasąmonės užblokuotą informaciją apie praeitus gyvenimus ir veiklą, santykius ir žmones, su kuriais esame susaistyti laikui nepavaldžiais ryšiais.

Švytuoklė arba svarelis gali padėti gauti informaciją apie:

• Žmogaus charakterį ir savybes, elgesio ypatumus;
• Sveikatą, prasidedančias ligas bei tinkamus ar kenkiančius organizmui dalykus;
• Santykius ir tikruosius kito žmogaus ketinimus;
• Darbo ir veiklos ar verslo perspektyvas;
• Palankias ir kenksmingas gyvenamąsias ar darbo zonas, geopatogenines zonas;
• Žemės gelmėse esančius vandens, metalų ar kitų mums svarbių medžiagų telkinius;
• Laidojimo bei aukojimo vietas;
• Kankinimų, žudynių ar kitas žmonių patirto smurto vietas;
• Kitus aktualius dalykus…

Naudodami švytuoklę (svarelį), informaciją gauname per savo pasąmonę, kuri yra lyg begalinė informacijos saugykla, aprėpianti visą laiko juostą nuo pat žmonijos atsiradimo iki dabarties momento. Aprėpia ir ateitį, nes, pagal tam tikrus mokslininkų kuriamus scenarijus, laikas yra tik mūsų dimensijoje esanti koordinatė. Gebėdami su savo sąmone pereiti į daugialypę aukštesnių dimensijų terpę, šios koordinatės nebeturėtume, tad viskas – praeitis ir dabartis būtų viename. Lyg viskas vyktų šioje akimirkoje.
Informacijos saugykla arba dar kitaip vadinamos Akašos kronikos – tai virtuali informacinė biblioteka, iš kurios, turėdami reikiamus įrankius ar gebėjimus, galime gauti norimą informaciją.
Tokiu įrankiu gali būti švytuoklė ar dar kitaip vadinamas svarelis, padedantis aiškiai ir paprastai gauti reikiamą atsakymą. Žinoma, kad veikiame su šiuo įrankiu išvien ir daugelį atsakymų gauname per savo pasąmonę.
Jeigu tau tai įdomu ir tu nori išbandyti tokį informacijos gavimo būdą, tau prireiks švytuoklės, kurią rasi mūsų parduotuvėlėje: https://elesoul.eu/produkto-kategorija/svytuokles/
Švytuoklę rinktis galima pagal išvaizdą (kokia patinka), pagal medžiagas iš kurių pagaminta, formą, svorį ir pan. Pasikliaukite savo intuicija ir rinkitės patinkančią, jus traukiančią švytuoklę, juk tai bus intuityvus jūsų įrankis.

Jeigu jums patinka darbas su švytuokle, turėkite keletą jų: viena galbūt labiau bus tinkama darbui lauke, kita – įvairioms dvasinėms praktikoms ar susisiekti su dvasiniais pagalbininkais, o jei konsultuojate klientus – turbūt norėsite turėti atskirą švytuoklę darbui su jais…


PERŽIŪRĖTI ŠVYTUOKLES

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę