fbpx
Akcija!

Knygų rinkinys

16.00 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

2 Elė Soul knygų rinkinys “Aiškiaregė” + “Mirties laikas arba 8 minutės

Knygos šviesios, parašytos lengvu ypatingu stiliumi, kurios knygos skaitytoją įtraukia į neįtikėtinas istorijas, užburia ir skatina keliauti siužeto vingiais kartu su pačia autore.

Saugus atsiskaitymas

Knyga AIŠKIAREGĖ – tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Dažnai tai skausmo, kančios, beprasmybės, ligų ar vienatvės varginami žmonės, bandantys rasti išeitį, kuomet niekas nebenori ar nebegali jiems padėti. Knygos siužetas intriguojantis, iš karto įtraukia skaitytoją į jausmų verpetą, skatina stebėti ne tik knygos personažus, bet ir patį save…

Knyga “Mirties laikas arba 8 minutės” – tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Pagrindinė knygos veikėja − ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

Kaip mirusieji veikia gyvuosius? Ar jie ilgisi ir padeda likusiems žemėje, o gal trukdo, jausdami pavydą ir kančią dėl to, kad yra atskirti?

Kokia šios knygos siunčiama žinutė? Kas tos 8-ios minutės ir kaip jos susijusios su gyvenimu ir mirtimi?

Šiuos ir kitus atsakymus, be abejo, pateiks naujoji Elė Soul knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“.

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knygų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Knygų rinkinys
16.00