fbpx
AKCIJA!

Knyga “Aiškiaregė”

(9 pirkėjų atsiliepimai)

9.60 

Knyga AIŠKIAREGĖ – tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Dažnai tai skausmo, kančios, beprasmybės, ligų ar vienatvės varginami žmonės, bandantys rasti išeitį, kuomet niekas nebenori ar nebegali jiems padėti. Knygos siužetas intriguojantis, iš karto įtraukia skaitytoją į jausmų verpetą, skatina stebėti ne tik knygos personažus, bet ir patį save…

Prieinamumas: Turime

Saugus atsiskaitymas

Knyga šviesi, parašyta lengvu ypatingu stiliumi, kuris knygos skaitytoją įtraukia į neįtikėtiną istoriją, užburia ir skatina keliauti siužeto vingiais kartu su pačia autore.

Aiškiaregė – sudėtinga ir įdomi asmenybė, palaipsniui atskleidžianti ir demonstruojanti išskirtinius gebėjimus. Ji turi didelį žinių bagažą, kuriuo knygoje dosniai dalijasi su skaitytojais.  Čia ne tik sužinosite, kas vyksta jos kabinete, kokios istorijos nutinka ir kaip jos sprendžiasi, bet rasite ir slaptas žinias apie energinius žmonių klonus- astralinius dvynius  ir tai, ką jie atneša į šį pasaulį. Pati Aiškiaregė knygos tekste perduoda specialias žinutes- jos asmeniškos kiekvienam skaitytojui ir gali padėti savyje budinti iki šiol snaudžiančius intuityvius gebėjimus.Romano AIŠKIAREGĖ siužetas akimirksniu įtraukiantis, o pasakojimas – meditacinis, šiltas ir jautrus. Intrigą sukelia ir tai, kad pati Aiškiaregė sprendžia dilemą tarp meilės ir atstūmimo, pagalbos kitiems bei pavojaus sau pačiai…

Knygos autorė Elė Soul gydovė ir dvasinė mokytoja, pati pasižyminti intuityviais gebėjimais, tad skaitytojams pateikia ne tik įdomių įžvalgų, tačiau ir dvasinių žinių, kurių nerasime jokiuose kituose šaltiniuose.

Atversk pirmąjį knygos puslapį ir pajusi, kad knyga irgi atsiveria tau. Skaityk ne vien žodžius, bet ir tai, kas slepiasi už jų. Atrask savo dvejones ir klausimus romano personažuose ir padėk jiems veikti pačiu harmoningiausiu būdu. Gal būt tuomet tikroji knygos pabaiga bus kitokia..? Kokią žinutę tau siunčia ši knyga ir pati Aiškiaregė?

9 atsiliepimai apie Knyga “Aiškiaregė”

 1. JOLANTA ZUNDIENE (įsigijo produktą)

  Man patiko

 2. Inga (įsigijo produktą)

  Knygą perskaičiau. Buvo įdomi jūsų patirtis. Dėkoju.

 3. Anonimas (įsigijo produktą)

  Knyga nepatiko, nepaliko gilaus įspūdžio. Na, bet kiekvienam pagal skonį

 4. Judita Kelpšienė (įsigijo produktą)

  gera knyga, tik norėjaus daugiau veiksmo.

 5. Jurgita (įsigijo produktą)

 6. Reda (įsigijo produktą)

 7. Sigita Daužickienė (įsigijo produktą)

 8. Ingrida Serapinienė (įsigijo produktą)

 9. Jurgita Kripaitienė (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  knygaKnyga “Aiškiaregė”
  9.60 

  Prieinamumas: Turime