fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Mėnulio paslaptys” (su naudojimosi instrukcija)

16.19 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

• 44 orakulo kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

•Dydis: 10.3 x 7.2 x 2.5 cm

Tai nedidelės plonos, tinkamos nešiojimuisi kišenėje ar kelionėms Mėnulio orakulo kortos. Mėnulio fazės ir planetų padėtis daro didelę įtaką kasdieniam mūsų gyvenimui. Astrologas Yasmin Boland sukūrė šias kortas, kad jos taptų pagalbininku priimant sprendimus bei parenkant jiems tinkamesnį laiką. Kortos skirtos tiems, kas jaučia ryšį ir magines jėgas su mėnuliu – jiems darbas su šiomis orakulo kortomis tai naujesnė, gilesnė pažintis su Mėnulio fazių bei skleidžiamų energijų įtaka ir poveikiu.

Prieinamumas: Turime

Saugus atsiskaitymas

Kortos “Mėnulio paslaptys” buvo sukurtos tam, kad suteiktų įžvalgų ir daugiau atsakymų bei patarimų tiems, kas jaučia ryšį ir yra linkę dirbti su natūraliąja mėnulio magija. Kortos susijusios su astrologija ir zodiako ženklais, tad jų pagalba galima gauti atsakymus į klausimus, susijusius su laiku. Gal būt orakulo kortos patars luktelėti iki mėnulis atsidurs Skorpiono ženkle, o gal padrąsins imtis įgyvendinti sumanymą būtent dabar. Gal atėjo laikas pareikšti pasauliui apie save, o gal kaip tik dabar tam visiškai netinkamas metas.

Tai orakulo, įžvalgų ir darbo su savimi kortos, padedančios geriau suprasti mus veikiančių jėgų įtaką, mėnulio fazes bei jų skleidžiamas energijas ir įtaką procesams vykstantiems žmogaus kūne, jausmuose ir mintyse.

Šios kortos – lyg pokalbis su savo pasąmone, nes būtent ji itin stipriai reaguoja į mėnulio fazes ir įtakoja mūsų priimamus sprendimus.

Naudojimas intuityvus arba pagal el. paštu po užsakymo išsiunčiamą pdf naudojimo instrukciją (anglų kalba).

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Mėnulio paslaptys” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Orakulo kortos “Mėnulio paslaptys” (su naudojimosi instrukcija)
16.19 

Prieinamumas: Turime