fbpx
Akcija!

Angelų kortos “Žinutė iš angelo” (su naudojimosi instrukcija)

(5 pirkėjų atsiliepimai)

Original price was: 28,99 €.Current price is: 23,20 €.

✔️ 44 angelų kortos Anglų kalba

🃏 Kortų dydis 10.2 x 7.4 x 1.8 cm

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu Anglų kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Šios angelų kortos padeda geriau pažinti save ir kitus klausiančiajam svarbius žmones, ugdyti intuiciją ir gauti švelnų, mylinčių ir pasiruošusių padėti gyvenimo kelyje angelų vedimą. Visa daugybė angelų laukia, kada bus pakviesti į jūsų gyvenimą, kada galės jums perduoti savo nešamą žinią, kada galės patarti ar pabūti kartu. Kiekviena korta  – tai nuostabus angelo piešinys su nešama žinia, tad tai pažintis su tuo metu jums skubančiu padėti angelu. Išsamesnis paaiškinimas kortos apačioje padeda geriau suprati situaciją ir teisingai išsiaiškinti angelo patarimą.

Angelų žinutės ar patarimai gali būti prilyginami dvasinei terapijai arba pagalbai ypač jautriai mūsų esybės daliai – Sielai. Mūsų Siela prisimena daugybę gyvenimų ir ji užsipildžiusi daugybe įvairių patirčių, tad susidūrusi su skausmu ar numanomu pavojumi, slepiasi, užsiveria taip trukdydama santykių augimui ir meilei, artumui bei kūrybai. Angelai skuba padėti  ir geba veikti ypač švelniai ir globojančiai, žinodami kiekvieno mūsų pažeidžiamumą, baimes ar giliai slepiamą skausmą. Jų patarimai pilni meilės ir išminties, o perduodama žinia dažnai pasiekia gilias mūsų Esybės gelmes, suvirpindama meilės ir rūpesčio ištroškusią širdį.

Gauti laiku tau reikiamą ir svarbų patarimą – tikra dovana, tad angelai neša šias dovanas, dalijasi savo išmintimi ir siekai, kad vėl pajustumėte ramybę ir lengvumą, atsivertumėte meilei ir būtumėte laimingi.

Kortų  perduodami pamokymai gali įkvėpti siekti savo tikslų, pildyti svajones, kurti ir pasiryžti tam, ką ilgai atidėliojome ar tiesiog nežinojome nuo ko pradėti.

Angelų kortos tinka ir pradedantiems ir pažengusiems dvasiniame kelyje, nes angelai atsiliepia į konkrečia klausiančiojo situaciją ir kalba jam tinkama kalba – būtent tokias kortas ištraukia klausiantis žmogus.

Šios angelų kortos tai ir saviugdos priemonė, nes moko veikti švelniai ir atsižvelgti į kitų žmonių siekius ir svajones, moko mylėti ir būti savimi, skatina geriausių savybių atsiskleidimą ir dvasinį augimą.

Naudojimas intuityvus arba pagal el. paštu po užsakymo išsiunčiamą pdf naudojimo instrukciją (anglų kalba).

 

5 atsiliepimai apie Angelų kortos “Žinutė iš angelo” (su naudojimosi instrukcija)

 1. Jolanta 

  Labai patiko

 2. Anastasija

  Kokie graþus angelai

 3. Renata

  Labai graþios kortos

 4. Jolita

 5. Zoja

  Geros kortos, dëkoju

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Angelų kortos “Žinutė iš angelo” (su naudojimosi instrukcija)
  Original price was: 28,99 €.Current price is: 23,20 €.