fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Gyvūno dvasios orakulas” (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 29,99 €.Current price is: 24,00 €.

✔️ 68 kortos Anglų kalba

🃏 Kortų dydis 11.5 x 8.5 x 3.5 cm

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu Anglų kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Tai pranašavimo, savęs pažinimo, situacijų analizės bei žaidimo ar puikaus vakaro su draugais kortos.

Ypač gražūs vaizdingi kortų paveikslėliai, bei juos patikslinantys užrašai ant jų, gali būti ne tik puikiu kelrodžiu sudėtingose gyvenimo situacijose ar norint pamatyti save iš šono: savo elgesį, charakterio ir veikimo ypatumus, bet ir sužinoti gebėjimus bei siekius ar Misiją. Jos padeda ir įžvelgti kitų mums svarbių žmonių savybes, geriau juos pažinti ir suprasti, koks bendravimas jiems tinkamas, kas jiems patinka, o kas žeidžia.

Šios kortos gali būti puikia vakaro su artimaisiais ar draugais priemone, tinka žaidimų ir iššūkių mėgėjams, o taip pat dvasiniu keliu einantiems ir norintiems stebėti savo kelionės etapus, žmonėms.

Kortos buvo sukurtos dvasinio mokytojo Colette Baron-Reid, tyrinėjančio žmonių elgesio ypatumus, turinčio ryšį su augalų ir gyvūnų pasauliu bei pažįstančio įvairias šamanines praktikas.

Tai kokybiškos orakulo kortos, su ypač gražiais piešiniais, kuriais koduojamos specialios žinutės ir atsakymai klausiančiajam, kortos. 

Šamanai nuo seno stebėjo gyvūnus ir atrado ypatingą jų ryšį, bei atitikmenis su žmogaus gyvenimo būdu, charakterio savybėmis, galia ir pasirinkimais, bendravimo ypatumais ir savitais gebėjimais. Yra tikima, kad kiekvienas mes turime savo toteminį gyvūną – itin taikliai apibrėžiantį asmeninius mūsų ypatumus, tačiau kaip gyvenimas turi daugybę spalvų taip ir kiekvienas žmogus turi daugybę veidų ir jausmų, tad kažkurioje situacijoje veikiame pasitikėdami, drąsiai skindamiesi kelią pirmyn, vien savo buvimu griaudami kliūtis ir pasiekdami bet kurį norimą tikslą, o kitą kartą abejojame, veikiame nedrąsiai, gąsdinamės gręžiojamės atgal, laukiame padrąsinimo iš kitų ir stabčiojame kiekviename žingsnyje.

Pasirodo, kad žmogaus elgesį ir jo ypatumus puikiai gali apibūdinti konkretus gyvūnas ir atitinkamos jo savybės. Lygiai taip pat bet kurią situaciją galime puikiai įvertinti, regėdami kokie joje esame, kaip veikiame ar veiksime, susidūrę su iššūkiais, galime sužinoti ar lengvai gausime ko norime, ar to siekdami kentėsime, jausime grėsmę, alinsime save ir galbūt prarasime daugiau nei manėme.

Kortos “Gyvūno dvasios orakulas” padės geriau suprasti mums aktualius dalykus, tiesiog maišydami kortas užduokime klausimą ir po to traukime iš užverstos kortų kaladės vieną kortą. Įsižiūrėkime į kortos paveikslėlį, įsivaizduokime save (ar tą asmenį, kuriam bandote gauti atsakymą šių kortų pagalba) to gyvūno pavidale. Pajuskite skleidžiamą gyvūno dvasią ir koduotų simbolių, vaizdinių bei užrašo ant kortos pagalba gaukite atsakymą, įžvalgas bei aiškumą.

Norėdami išsamesnio paaiškinimo, gerai išmaišome užverstas kortas ir traukiame tris pritraukiančias dėmesį kortas. Jas dėliojame priešais save. Po to jas po vieną atversdami gauname ne tik aiškesnį įvykių paveikslą, tačiau ir praeities įtaką (pirmoji korta), dabarties įvykius ir jų eigos paaiškinimą, veikiančių jėgų sampratą ir kaip į tą veikimą atliepiame mes (antroji korta). Ateities tendencijas ir būsimus, su klausiama situacija susijusius įvykius, parodo trečioji korta.

Žaisdami ar tiesiog leisdami vakarą su draugais, išmaišę kortų kaladę, pasiūlykime jiems ištraukti savo kortą. Kortos traukiamos užverstos, o paskui palaipsniui kiekvieno vakaro dalyvio yra atverčiamos. Paprašykime įsivaizduoti tą žmogų ištraukto gyvūno pavidalu ir papasakoti, kaip jis atspindi jo savybes, kokias paslaptis slepia tas gyvūnas ir kuo jos artimos tam asmeniui.  Norėdami sudėtingesnio žaidimo po to, kaip visi dalyviai jau atvertė ir paaiškino, papasakojo apie save- gyvūną, pasiūlykime ištraukti kortą, parodančią siekį (arba tikslą), koks žmogus norėtų būti arba kokias savybes savyje sustiprinti. Tuomet vėl kiekvienas dalyvis savąją kortą turi paaiškinti ir kartu su draugais paanalizuoti…

Yra sakoma, kad geriausiai save pažinti padės atvirumas su pačiu savimi bei gebėjimas įžvelgti silpnąsias savo vietas  bei jų priežastis. Galbūt šios kortos bus puikiu jūsų vedliu į visapusį pažinimą, norimą pokytį ir harmoningą bendravimą bei augimą.

Norėdami daugiau kortų dėlionių ir situacijų aiškinimo variantų, skaitykime el. paštu po užsakymo išsiunčiamą naudojimo instrukciją (anglų kalba).

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Gyvūno dvasios orakulas” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Orakulo kortos “Gyvūno dvasios orakulas” (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 29,99 €.Current price is: 24,00 €.