fbpx
Akcija!

Varinė švytuoklė “sūkurys” (su naudojimosi instrukcija)

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Original price was: 23,99 €.Current price is: 19,40 €.

✔️ Pagaminta iš vario

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu LT kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Profesionalaus naudojimo švytuoklės. Labiausiai tinkamos gauti atsakymams susijusiems su žmogaus pasirinkimais, santykiais, ryšiais su kitais žmonėmis, savijauta, kitų žmonių atsaku į tam tikrus veiksmus. Gali padėti išsiaiškinti su buitiniais dalykais susijusius klausimus, o taip pat nustatyti kenksmingas ar palankias gyvenimo sąlygas, rasti svarbias vietas ar žmogaus energiją įtakojančius dirgiklius.

Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs. Naudodami švytuoklę (svarelį), informaciją gauname per savo pasąmonę, kuri yra lyg begalinė informacijos saugykla, aprėpianti visą laiko juostą nuo pat žmonijos atsiradimo iki dabarties momento.

Švytuoklė ar dar kitaip vadinamas svarelis, gali tapti puikiu įrankiu ne tik informacijos gavimui, tačiau ir intuicijos ugdymui, harmonijos ir darnos siekimui, nes darbas su švytuokle gali prilygti meditacijai, kuomet žmogus atsipalaiduoja, nurimsta ir leidžia veikti tik ramybės ir darnos būsenoje pasireiškiančiam aukščiausiajam “Aš”… Žinoma, kad su šiuo įrankiu veikiame ir daugelį atsakymų gauname per savo pasąmonę, prie kurios tiesiogiai nėra galimybės prisiliesti, tad švytuoklė gali tapti tarpininku tarp žmogaus ir giliai užkoduotos, įprastai nepasiekiamos ar kol kas nežinomos informacijos.

Jeigu tau tai įdomu ir tu nori išbandyti tokį informacijos gavimo būdą, tau prireiks švytuoklės, galbūt kaip tik šios, kurią dabar žiūri…

Švytuoklė – gauk reikiamą atsakymą, išgirsk savo intuicijos patarimus, mokykis klausytis savo vidinio “Aš”.

Turbūt kiekvienas esame patekę į situaciją, kurioje teko rinktis, o apsispręsti buvo sunku, delsėme, nerimavime ir, galbūt, priėmėme netinkamą sprendimą.
Taip nutinka, kai trūksta informacijos, kai mes nežinome įvykių priežasčių ar nematome ateities gairių.

Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs. Paprasta švytuoklė tai ant virvutės ar grandinėlės pakabintas svarelis, kuris gali būti pagamintas iš metalo – ypač tam gerai tinka varis, akmens ar kristalo, stiklo, medžio bei įvairių šių medžiagų kombinacijų.

Varinės švytuoklės yra labai populiarios dėl to, kad varis ypač gerai susiderina su kiekvieno mūsų energine struktūra, jis puikus emocijų ir subtilių energijų laidininkas, – su varinės švytuoklės pagalba galime lengviau įeiti į bet kokios ieškomos informacijos informacinį lauką ir gauti reikiamą atsakymą.

Yra žinoma, kad švytuoklės buvo naudojamos nuo seno ir žmonės, išmokę jomis gauti reikiamą informaciją, turėdavo ne po vieną, o keletą. Kiekviena švytuoklė, priklausomai nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, formos, dydžio bei kitų parametrų, gali būti skirta gauti tikslinei informacijai, susisiekti su dvasiomis, aukštesniaisiais dvasiniais pagalbininkais, angelais, arkangelais ir dvasiniais vedliais. Švytuoklės pagalba galima sužinoti ką nors ir iš buitinio lygmens, taip pat apie besiformuojančias sveikatos problemas ir daugelį kitų aktualių dalykų.

Šis mediumo įrankis gali būti panaudotas gauti paslėptą, mūsų pačių pasąmonės užblokuotą informaciją apie praeitus gyvenimus ir veiklą, santykius ir žmones, su kuriais esame susaistyti laikui nepavaldžiais ryšiais.

1 atsiliepimas apie Varinė švytuoklė “sūkurys” (su naudojimosi instrukcija)

 1. Paulius 

  Gera ðvytuoklë

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Varinė švytuoklė “sūkurys” (su naudojimosi instrukcija)
  Original price was: 23,99 €.Current price is: 19,40 €.