fbpx
Akcija!

Santykių kortos “Romantiškieji angelai” (su naudojimosi instrukcija)

0.00 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymas per 7-14 d.d.

• 44 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

• Dydis: 10.1 x 7.4 cm

Tai santykių kortos, susijusios su ypatinga angelų cherubinų grupe, turinčių galią padėti mylinčioms ir ieškančioms širdims surasti viena kitą, taisyti santykių klaidas bei kurti pripildytą meilės, lengvumo ir džiaugsmo būtį. Kortos “Romantiškieji angelai” padeda geriau pažinti ne tik save bet ir kitus supančius žmones: draugus, artimuosius, mylimuosius ar darbo kolegas, perprasti jų siekius ir taisyti bendravimo ar santykių su jais klaidas. Tai įžvalgų, geresnio savęs ir aplinkinių pažinimo, romantikos ir kūrybiškumo meilėje bei santykiuose įrankis.

Santykių kortos labai gražios su spalvingais, išraiškingais piešiniais, paauksuotu krašteliu ir pagrindine žinia klausiančiajam bei patarimu, kurį klausiančiajam šioje situacijoje perduoda angelai.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Santykių kortos „Romantiškieji angelai“ tai angelų cherubinų pagalbos ir dieviškosios malonės apraiškos bei sąveikos su jais priemonė.

Šie angelai yra susitelkę į visus žmogui svarbius dalykus, susijusius su meile ir mielai pasirengę padėti, jeigu tik jų klausiame ir teiraujamės patarimo. Į šias dvasiškas būtybes gali kreiptis bet kas, – jos vienu metu gali padėti neribotam skaičiui žmonių ir jų pagalba yra itin švelni, tausojanti ir sergstinti.

Šis autorės Doreen Virtue ypatingai gražiai iliustruotas kortų rinkinys padės gauti angelų nurodymus apie klausiančiojo romantinį statusą, taip pat padės tiksliai ir patikimai įžvelgti savo draugus, pažįstamus ir klientus.

Santykių kortos “Romantiškiej angelai”  gali padėti rasti aiškumą sielos draugo paieškose ir kuriant ar stengiantis išsaugoti meilės santykius. Gali padėti sveikti nuo praeities emocinių traumų ir pritraukti į savo gyvenimą daugiau meilės.

Nesvarbu, ar ieškote atsakymų sau, ar kam nors kitam, šios kortos gali suteikti vertingų įžvalgų. „Romatiškieji angelai“ mielai nukreipia visus klausiančius ir ieškančius atsakymo ar įžvalgų į meilės kelią ir gyvenimą pripildytą džiaugsmo, palaimos, atsidavimo ir bendrystės būnant kartu!

Kortomis naudokitės intuityviai arba pagal el.paštu po užsakymo išsiunčiamą pdf naudojimo instrukciją (anglų kalba).

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Santykių kortos “Romantiškieji angelai” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis