fbpx
Akcija!

Varinė švytuoklė “Kūgis” (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 22,99 €.Current price is: 18,40 €.

✔️ Pagaminta iš vario

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu LT kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Švytuoklė – gauk reikiamą atsakymą, išgirsk savo intuicijos patarimus, mokykis klausytis savo vidinio “Aš”.

Turbūt kiekvienas esame patekę į situaciją, kurioje teko rinktis, o apsispręsti buvo sunku, delsėme, nerimavime ir, galbūt, priėmėme netinkamą sprendimą.
Taip nutinka, kai trūksta informacijos, kai mes nežinome įvykių priežasčių ar nematome ateities gairių.

Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs. Paprasta švytuoklė tai ant virvutės ar grandinėlės pakabintas svarelis, kuris gali būti pagamintas iš metalo – ypač tam gerai tinka varis, akmens ar kristalo, stiklo, medžio bei įvairių šių medžiagų kombinacijų.

Varinės švytuoklės yra labai populiarios dėl to, kad varis ypač gerai susiderina su kiekvieno mūsų energine struktūra, jis puikus emocijų ir subtilių energijų laidininkas, – su varinės švytuoklės pagalba galime lengviau įeiti į bet kokios ieškomos informacijos informacinį lauką ir gauti reikiamą atsakymą.

Yra žinoma, kad švytuoklės buvo naudojamos nuo seno ir žmonės, išmokę jomis gauti reikiamą informaciją, turėdavo ne po vieną, o keletą. Kiekviena švytuoklė, priklausomai nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, formos, dydžio bei kitų parametrų, gali būti skirta gauti tikslinei informacijai, susisiekti su dvasiomis, aukštesniaisiais dvasiniais pagalbininkais, angelais, arkangelais ir dvasiniais vedliais. Švytuoklės pagalba galima sužinoti ką nors ir iš buitinio lygmens, taip pat apie besiformuojančias sveikatos problemas ir daugelį kitų aktualių dalykų.

Šis mediumo įrankis gali būti panaudotas gauti paslėptą, mūsų pačių pasąmonės užblokuotą informaciją apie praeitus gyvenimus ir veiklą, santykius ir žmones, su kuriais esame susaistyti laikui nepavaldžiais ryšiais.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Varinė švytuoklė “Kūgis” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Varinė švytuoklė “Kūgis” (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 22,99 €.Current price is: 18,40 €.