fbpx
Akcija!

Švytuoklė – pakabutis Meditacija (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 19,99 €.Current price is: 16,00 €.

•Dydis: 3.5 x 3.2 cm

•Svoris: 7 g

•Pagamintas iš cinko lydinio ir cirkonio kristalų

•7 skirtingi čakrų spalvų kristalai

• Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu Lietuvių kalba

Gali būti nešiojama ant kaklo, kaip pakabutis,  yra užsegimas.

Ši švytuoklė – pakabukas Meditacija turi žmogaus energetinius centrus arba čakras harmonizuojantį poveikį. Atitinkami akmenėliai ir jų tvarka, liesdamiesi prie žmogaus kūno, per jį sąveikaudami su žmogaus energine struktūra, sąlygoja, kad čakros veiktų harmoningiau. Akmenėlių pagalba negatyvas yra lengviau pašalinamas, o energija yra efektyviau paskirstoma po visus energinius centrus ir skatina darną ir pusiausvyrą visuose žmogaus planuose (lygmenyse).

Naudodami švytuoklę, informaciją gauname per savo pasąmonę, kuri yra lyg begalinė informacijos saugykla, aprėpianti visą laiko juostą nuo pat žmonijos atsiradimo iki dabarties momento.

Saugus atsiskaitymas

Tegul gyvenimas bus įdomus, išgirskime tylų intuicijos balselį ir gaukime subtilius patarimus – atsakymus švytuoklės pagalba. Turbūt kiekvienas esame patekę į situaciją, kurioje teko rinktis, o apsispręsti buvo sunku, delsėme, nerimavime ir, galbūt, priėmėme netinkamą sprendimą.
Taip nutinka, kai trūksta informacijos, kai mes nežinome įvykių priežasčių ar nematome ateities gairių.

Pakabukas Meditacija – Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs.

Yra žinoma, kad švytuoklės buvo naudojamos nuo seno ir žmonės, išmokę jomis gauti reikiamą informaciją, turėdavo ne po vieną, o keletą. Kiekviena švytuoklė, priklausomai nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, formos, dydžio bei kitų parametrų, gali būti skirta gauti tikslinei informacijai, susisiekti su dvasiomis, aukštesniaisiais dvasiniais pagalbininkais, angelais, arkangelais ir dvasiniais vedliais. Švytuoklės pagalba galima sužinoti ką nors ir iš buitinio lygmens, taip pat apie besiformuojančias sveikatos problemas ir daugelį kitų aktualių dalykų.

Švytuoklė – pakabukas Meditacija patogus tuo, kad gali visuomet būti kartu. Kai jos nenaudojame klausimams- atsakymams, švytuoklė gali būti kaklo papuošalu, o kai norime gauti informaciją – nusisegame ir naudojame, kaip įprastą švytuoklę. Tikima, kad ilgainiui, gerai susiderinus su tokia švytuokle, žmogus segintis pakabutį pajunta ir lengviau sugauna subtilius aplinkos signalus, tad kartais neprireikia net nusisegti švytuoklės ir stebėti jos judėjimo bei atsakymų – tie judesiai ir reikiamas atsakymas pajuntamas savo vidumi, intuityviai, pakabučiui kabant ant kaklo.

Šis mediumo įrankis gali būti panaudotas gauti paslėptą, mūsų pačių pasąmonės užblokuotą informaciją apie praeitus gyvenimus ir veiklą, santykius ir žmones, su kuriais esame susaistyti laikui nepavaldžiais ryšiais.

Pakabukas meditacija gali tapti puikiu įrankiu ne tik informacijos gavimui, tačiau ir intuicijos ugdymui, harmonijos ir darnos siekimui, nes darbas su švytuokle gali prilygti meditacijai, kuomet žmogus atsipalaiduoja, nurimsta ir leidžia veikti tik ramybės ir darnos būsenoje pasireiškiančiam aukščiausiajam “Aš”… Žinoma, kad su šiuo įrankiu veikiame ir daugelį atsakymų gauname per savo pasąmonę, prie kurios tiesiogiai nėra galimybės prisiliesti, tad švytuoklė gali tapti tarpininku tarp žmogaus ir giliai užkoduotos, įprastai nepasiekiamos ar kol kas nežinomos informacijos.

Jeigu tau tai įdomu ir tu nori išbandyti tokį informacijos gavimo būdą, tau prireiks švytuoklės, galbūt kaip tik šios, kurią dabar žiūri…

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Švytuoklė – pakabutis Meditacija (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Švytuoklė – pakabutis Meditacija (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 19,99 €.Current price is: 16,00 €.