fbpx

Meditacinė švytuoklė

22.30 

Meditacinė švytuoklė tai puikus atsipalaidavimo ir ramybės įrankis, galintis padėti bent akimirkai atitrūkti nuo įtempto darbo, harmonizuoti kairiojo ir dešinio smegenų pusrutulių darbą ir sumažinanti dirglumą. Itin didelis gyvenimo tempas, išaugusios apkrovos darbe ir aukštai užkelta reikalavimų kartelė, daugeliui kelia kone nuolatinę įtampą, dirglumą, kas sąlygoja varginančias emocines būsenas ir netgi gali tapti ligų priežastimi.

Gebėjimas bent kelioms akimirkoms atsipalaiduoti ir nuraminti protą, gali padėti rasti pačius geriausius sprendimus ir išeitis, nes būtent ramybėje, visiškai nurimus mūsų protui, aktyvuojasi intuicija ir tampa įmanoma giliau susisieti su savo aukštesniuoju “Aš” arba aukštesniąja sąmone.

Leiskime sau svajoti ir kurti būdami laisvi nuo įtampos ir varginančių emocijų…

 

Neturime

Mūsų visų gyvenimą nepastebimai užvaldo nuolatinis skubėjimas, įtampa ir ją lydintis dirglumas. Kad žmogaus smegenys ir mąstymas veiktų optimaliai ir darbas ar veikla nepritrūktų kūrybiškumo, o mes – motyvacijos, reikia leisti sau retsykiais ilsėtis, atsipalaiduoti arba tiesiog pažaisti.

Atsipalaidavimui ir iššvaistytos harmonijos atstatymui gali pasitarnauti meditacinė švytuoklė, kurią sukūrę mokslininkai teigia, jog tai puikus atsipalaidavimo, harmonijos ir darnos įrankis, galintis padėti susi susigrąžinti kūrybiškumą ir ramybę. 

Bet kokios veiklos procese svarbu, kaip veikia mūsų dešinysis ir kairysis pusrutuliai, tad jeigu nuolat yra perkraunamas vienas iš jų, atsiranda disharmonija, kuri įtakoja ne tik pakitusias emocijas, tokias kaip dirglumas, pyktis, nervingumas, nusivylimas bei apatija, tačiau netgi fiziologinius procesus organizme, kurie vyksta keičiantis hormonų kiekiams ir jų gamybos intensyvumui.

Leiskime sau atsipalaiduoti, stebėkime judančius rutuliukus ir nuraminkime bent kelioms akimirkoms savo įsitempusį protą ir mintis. Būtent tyloje ir ramybėje mes esame tikrieji kūrėjai ir gebame intuityviai rasti pačius tinkamiausius sprendimus, regėti kūrybiškas vizijas ir panaudoti tikruosius savo gebėjimus.

Meditacinė švytuoklė gali tapti puikiu įrankiu ne tik informacijos gavimui, tačiau ir intuicijos ugdymui, harmonijos ir darnos siekimui, nes darbas su švytuokle gali prilygti meditacijai, kuomet žmogus atsipalaiduoja, nurimsta ir leidžia veikti tik ramybės ir darnos būsenoje pasireiškiančiam aukščiausiajam “Aš”… Galbūt su šio įrankio pagalba gausite atsakymus, kurie nepasiekiami esant intensyviai proto veiklai ir įtampai, galbūt pajusite lengvumą ar prisiminsite save žaidžiantį, laimingą ir ramų – visa tai puiku ir tam gali padėti ši meditacinė švytuoklė.

Išbandykite įvairius rutuliukų judėjimo būdus, suimkite ranka ir patraukite į šoną vieną ar du rutuliukus, o juos paleidę stebėkite kaip visi rutuliukai įsijungia į harmoningą judesį ir yra susiję. Pastumkite rutuliukus pirštu, pavibruokite juos ir gausite naujus jų judesio variantus. Pajuskite save tame judesyje, kaip nedalomą visaapimančios harmonijos dalį.

Šią švytuoklę tinka laikyti ant darbo stalo, o taip pat mėgstamoje vietoje, kur dažnai leidžiate laiką. Tinka naudoti susitikimų su klientais ar darbuotojais vietose, kaip interjero detalę ar įdomų suvenyrą, kuris, patrauks dėmesį ir daugelį nustebins bei skatins išbandyti rutuliukų judėjimą ir švytuoklės darbą.

 

Shopping Cart