fbpx
Akcija!

Sapnų gaudyklė “Didysis medis”

Original price was: 29,00 €.Current price is: 23,20 €.

Skersmuo: 18 cm

Ilgis: 73 cm

Svoris: 128 g

Saugus atsiskaitymas

Sapnų gaudyklių prasmėje slypi daug istorijų. Bet dažniausia iš jų yra ta, kad ji padeda išvengti blogų sapnų ir apsaugo nuo blogio bei negatyvo.

Yra tikima, kad naktinis oras – kupinas gerų ir blogų sapnų. Sapnų gaudyklė buvo sukurta siekiant „pagauti“ visus sapnus ir išfiltruoti blogus. Sapnų gaudyklės tikslas – įsileisti tik gėrį ir apsisaugoti nuo blogio. Geri sapnai atsiduria apskritimo centre, o blogi užkliūva ir su pirmuoju dienos šviesos ženklu išnyksta.

Sapnų gaudyklės paprastai kabinamos virš kūdikių lovyčių, kad apsaugotų juos ir padėtų jiems užmigti, didesnės gaudyklės kabinamos virš lovų arba bendrame kambaryje, kad visa šeima būtų apsupta gerų minčių bei svajonių.

Sapnų gaudyklės reikšmė

Manoma, kad sapnų gaudyklės centre, kuris yra tarsi voratinklis, telpa visi košmarai ir negatyvumas (kaip vabzdžiai įstringa voratinklyje) ir slysdami žemyn paleidžia visus teigiamus sapnus ir mintis. Na o plunksnos apačioje – ramybė ir gėris miegančiam žmogui.

Kaip veikia sapnų gaudyklės?

Beveik visos sapnų gaudyklės yra pakabintos tiesiai virš lovos taip, kad saulės šviesa kristų tiesiai į ją. Šios sąrankos paaiškinimas yra tas, kad neigiami sapnai, įstrigę sapnų gaudyklėje, baigiasi, kai tik juos užklumpa pirmieji saulės spinduliai.

Sėkmės ženklas

Yra daug žmonių, kurie taip pat tiki, kad sapnų gaudytojai turi platesnę prasmę nei tik legendos, susijusios su sapnais. Šiems žmonėms sapnų gaudyklės yra sėkmės kerai, simbolizuojantys gerą energiją ir padedantys neutralizuoti blogą energiją – nesvarbu, ar esate pabudęs, ar miegate.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sapnų gaudyklė “Didysis medis””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Sapnų gaudyklė “Didysis medis”
    Original price was: 29,00 €.Current price is: 23,20 €.