fbpx

Vėrinys “Sapnas”

41.20 

Pristatymas per 6-12 d.d.
Medžiaga: varis
Prailginimas iki 10 cm
Skersmuo: 21 cm ir 50 cm

Sapnų gaudyklės prasmėje slypi daug istorijų. Bet dažniausia iš jų yra ta, kad ji padeda išvengti blogų sapnų ir apsaugo nuo blogio bei negatyvo.

Yra tikima, kad naktinis oras – kupinas gerų ir blogų sapnų. Sapnų gaudyklė buvo sukurta siekiant „pagauti“ visus sapnus ir išfiltruoti blogus. Sapnų gaudyklės tikslas – įsileisti tik gėrį ir apsisaugoti nuo blogio. Geri sapnai atsiduria apskritimo centre, o blogi užkliūva ir su pirmuoju dienos šviesos ženklu išnyksta.

Sapnų gaudyklės reikšmė

Manoma, kad sapnų gaudyklės centre, kuris yra tarsi voratinklis, telpa visi košmarai ir negatyvumas (kaip vabzdžiai įstringa voratinklyje) ir slysdami žemyn paleidžia visus teigiamus sapnus ir mintis. Na o plunksnos apačioje – ramybė ir gėris miegančiam žmogui.

Sėkmės ženklas

Yra daug žmonių, kurie taip pat tiki, kad sapnų gaudytojai turi platesnę prasmę nei tik legendos, susijusios su sapnais. Šiems žmonėms sapnų gaudyklės yra sėkmės kerai, simbolizuojantys gerą energiją ir padedantys neutralizuoti blogą energiją – nesvarbu, ar esate pabudęs, ar miegate.

Svoris 0.02 kg
Išmatavimai 180 × 180 × 40 cm
Spalva

Auksinė, Juoda

Pirkinių krepšelis
Vėrinys "Sapnas"
41.20 
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę