fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Aktyvatorius” (su naudojimosi instrukcija)

0.00 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymas 7-14 d.d.

• 44 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

• Dydis: 10 x 7.5 x 2.5 cm

Orakulo kortos “Aktyvatorius” – patobulinkite savo supratimą sakralia geometrija ir keliaukite į daugiamatę erdvę.
Platonas šventąją geometriją nurodė kaip sielos kalbą. Tūkstančius metų šventa geometrija buvo kiekvienos kultūros dalis. Tai ryšys, jungiantis mus visus su kosmosu; tai tikrasis mūsų sielos dizainas. Šventoji geometrija yra kūrybos planas visos formos, net ir jūsų, centre. Kvantinis atlikėjas LON sukūrė 44 aktyvacijas, kurios skatina jūsų analitinį protą pasitraukti, kad galėtumėte patekti į pasąmonės ir sielos sritį ir prisijungti prie kvantinio lauko begalinės erdvės. Kasdienis darbas su šiomis kortomis padės mąstyti be ribų, sukurti gilesnį ramybės jausmą savo gyvenime ir tapti galingu sąmoningu kūrėju.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Tai orakulo kortos, šviesos kelio ir saviugdos kortos, paremtos 7- nių žmogaus energinių centrų – čakrų savybėmis ir programomis.

Kortos labai išvaizdžios ir skirtingą čakrą, skirtingą žmogaus energetinį centrą, parodo pagrindinė kortos paveikslėlio spalva. Ant kiekvienos kortos yra paveikslėlis, perduodantis žinutę klausiančiam ir skatinantis pamatyti savo problemą išoriniu arba kitu žvilgsniu, o ne taip, kaip įsivaizduoja pats. Kortos užrašas padeda suvokti atsakymo esmę ir atkreipti dėmesį į pagrindinę problemą arba gauti paskatinimą.

Nuo seno yra žinoma, kad žmogaus energiniai centrai – tai visos jo struktūros, t.y. biolauko ar auros vartai, per kuriuos yra paimama reikiama energija iš aplinkos ir atiduodama nebereikalinga ar atidirbusi energija. Tad viskas vyksta energiniame lygmenyje ir energijų judėjimas čakrose gali būti harmoningas, laisvas ir darnus, arba blokuojamas, sutrikdytas dėl jose esančių pažeidimų, blokų, destruktyvių energijų, maginio poveikio ir pan. Kiekvieną čakrą galime įsivaizduoti lyg sūkurį, kuris skverbiasi per visus žmogaus biolauko lygmenis (jausmų kūną, astralinį kūną, mentalinį kūną ir t.t.), tame tarpe ir per fizinį kūną. Tad čakrose judanti energija paliečia 7-nis skirtingus žmogaus kūnus ir įtakoja jų būvį, atitinkamai mūsų savijautą, nuotaikas, galią, gebėjimus ir charakterio savybes.

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Aktyvatorius” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis