fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Gyvenimo tikslas” (su naudojimosi instrukcija)

0.00 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

• 44 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

• Dydis: 10.3 x 7.2 cm

Kai tu žinai savo gyvenimo tikslą, viskas vyksta harmoningiau ir lengviau. Autorės Doreen Virtue sukurtos kortos, leidžia paprastai skaityti likimo siunčiamas žinutes ir lengviau perprasti savo gyvenimo šviesoraštį bei kasdienių pasirinkimų ir sprendimų tiesiamą kelią į ateitį.

Vaizdžios, gražiais piešiniais iliustruotos kortos siunčia angelų žinutes susijusias su užduodamu klausimu. Jose ne vien konkretus žinutės tekstas arba patarimas, tačiau ir platesnis paaiškinimas, kaip ją suprasti, ką daryti, kad judėjimas pirmyn būtų harmoningesnis.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Orakulo kortos “Gyvenimo tikslas” padeda lengvai ir žaismingai prisiliesti prie itin svarbių kiekvienam žmogui dalykų: gyvenimo tikslo ar Misijos, dėl ko esame žemėje paieškų, svajonių bei jų išsipildymo galimybių ir visus mus jungiančių Visatos energijų bei informacinio lauko sąveikos.

Kortų autorė Doreen Virtue yra psichologijos mokslų autorė, senovės šventraščių tyrinėtoja ir įvairių kūrinių autorė, rašytoja, žinoma visame pasaulyje. Ji kelia visiems aktualius klausimus apie gyvenimo prasmę, misiją, galimybes bei vienovę su mus supančia aplinka, kurioje viskas yra viena ir susiję. Būtent per šiuos ryšius mes galime sąveikauti su subtilesnėmis nei žmonės jėgomis ir gauti pagalbą savo dvasiniame kelyje ar paieškose.

Orakulo kortų “Gyvenimo tikslas” naudojimas gali būti labai paprastas, tereikia atsipalaiduoti ir maišant kortas užduoti dominantį klausimą, po to traukti vieną, o jeigu norisi išsamesnio atsakymo – 3 kortas ir skaityti siunčiamas žinutes. Be abejo, verta atidžiau pažvelgti į paveikslėlius ir juose pamatyti savo atspindį, save siūlomoje situacijoje su tam tikru amplua. Įsivaizduoti, pajausti, aks tam trukdo ir kodėl, o perskaičius žinutę apgalvoti galimus tolesnių veiksmų ar pasirinkimų variantus.

Tinka pradedantiems ir pažengusiems, nes kiekvienas ras sau vertingų patarimų ir įžvalgų.

Su šiomis kortomis galima puikiai leisti vakarą dargų tarpę – paeiliui kiekvienam dalyviui traukiama korta bei visų esančiųjų mintys apie gautą atsakymą ir jo pritaikymą realybėje, gali tapti puikiu užsiėmimu, padedančiu geriau vienas kitą pažinti ir užsiimti įdomia veikla.

Šios kortos  – puiki dovana draugui, mylimajam ar šeimos nariui –  nepastebimai jos įtrauks į savo paskirties ar Misijos paieškų kelią, pokalbius apie gautas žinutes ir įžvalgas, trukdžius ar pasaulėžiūrą, kuri žmogų stabdo nuo svajonių išpildymo. 

Detalesnį aprašymą ir kortų naudojimo galimybes rasite po užsakymo el. paštu išsiunčiamoje naudojimo instrukcijoje (anglų kalba).

 

 

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Gyvenimo tikslas” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis