fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Čakrų galia ir išmintis” (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 31,60 €.Current price is: 24,80 €.

✔️ 49 kortos Anglų kalba

🃏 Kortų dydis 10.5 x 7 x 2.5 cm

📙 Pridedama naudojimosi instrukcija PDF formatu Anglų kalba

📬 Nemokama prekių grąžinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Išsakyk savo ketinimą ir su kortų “Čakrų galia ir išmintis” pagalba sužinok, kas tavyje to ketinimo realizacijai gali trukdyti ar padėti. Naudok šią tyrinėjimo, saviugdos ir įžvalgų priemonę, nutinkančių įvykių ir savo reakcijų supratimui. Gauk nuorodas ir aiškiaregio, šių kortų autoriaus, Tori Hartman perduodamas žinutes.

Kiekviena korta savo piešiniais ir kodais jungiasi su tavo čakromis ir atskleidžia mistinį subtilų bei unikalų tavo pasaulį bei galią. Kortų pagalba gaunami nurodymai veda tave į ypatingą savęs pažinimo, tyrinėjimo ir pokyčių kelionę, kurios detales aprašo ir šiose kortose vaizduoja aiškiaregis Toris Hartmanas, itin artimai išgyvenęs mirties transformaciją arba mirties virsmą.

Tai orakulo kortos, šviesos kelio ir saviugdos kortos, paremtos 7- nių žmogaus energinių centrų – čakrų savybėmis ir programomis.

Kortos labai išvaizdžios ir skirtingą čakrą, skirtingą žmogaus energetinį centrą, parodo pagrindinė kortos paveikslėlio spalva. Ant kiekvienos kortos yra paveikslėlis, perduodantis žinutę klausiančiam ir skatinantis pamatyti savo problemą išoriniu arba kitu žvilgsniu, o ne taip, kaip įsivaizduoja pats. Kortos užrašas padeda suvokti atsakymo esmę ir atkreipti dėmesį į pagrindinę problemą arba gauti paskatinimą.

Nuo seno yra žinoma, kad žmogaus energiniai centrai – tai visos jo struktūros, t.y. biolauko ar auros vartai, per kuriuos yra paimama reikiama energija iš aplinkos ir atiduodama nebereikalinga ar atidirbusi energija. Tad viskas vyksta energiniame lygmenyje ir energijų judėjimas čakrose gali būti harmoningas, laisvas ir darnus, arba blokuojamas, sutrikdytas dėl jose esančių pažeidimų, blokų, destruktyvių energijų, maginio poveikio ir pan. Kiekvieną čakrą galime įsivaizduoti lyg sūkurį, kuris skverbiasi per visus žmogaus biolauko lygmenis (jausmų kūną, astralinį kūną, mentalinį kūną ir t.t.), tame tarpe ir per fizinį kūną. Tad čakrose judanti energija paliečia 7-nis skirtingus žmogaus kūnus ir įtakoja jų būvį, atitinkamai mūsų savijautą, nuotaikas, galią, gebėjimus ir charakterio savybes.

Kortos “Čakrų galia ir išmintis” puiki priemonė pažinti save įvairiose apraiškose ir situacijose, paanalizuoti savo santykį su aplinka atitinkamose gyvenimo srityse. Galime sužinoti, ko trūksta, kad konkreti čakra dirbtų geriau, į ką turime atkreipti dėmesį ir kaip galime sau padėti.

Nenuostabu, kad patiriame kliūtis, sunkumus ar susiduriame, rodos, su neįveikiamais iššūkiais. Taip yra dėl to, jog energijos mumyse juda neharmoningai, kad sąveika su aplinka nėra darni, tad bet kokia energijų judėjimo čakrose kliūtis pasireiškia kaip blokas ir trukdis mūsų gyvenime. Galbūt vieniems tai trukdžiai santykiuose, kurių niekaip nesiseka įveikti, kitiems finansinėje srityje, o susitelkusiems į dvasinį kelią ar kūrybą – blokai tobulėjimo ir gebėjimų aktyvavimo kelyje, išraiškos priemonėse ar kūrybos realizacijoje.

Šios Čakrų kortos gali būti puikiu pagalbininku, suteikiančiu įžvalgas reikiamu metu. Gali būti kelrodžiu, parodančiu teisingą kelią ir kryptį arba savęs tyrinėjimo įrankiu. Lygiai taip pat jų pagalba galime suteikti atsakymus kitiems, padėti jiems suprasti patiriamų iššūkių pamokas ir pasigilinti į priežastis.

Šių kortų naudojimas įvairus:

1. Susitelkite į sau svarbų klausimą arba rūpimą dalyką, maišydami kortas apie tai galvokite ir išsakykite mintyse klausimą, pavyzdžiui “kas man trukdo išspręsti šią problemą”. Išmaišę kortas, traukite vieną iš jų ir gaukite savo atsakymą. Atkreipkite dėmesį į kortos spalvą, ji nurodys su kuria čakra tas atsakymas susijęs, o visa kita matysite piešinėlyje ir siunčiamoje jums žinutėje. Įsižiūrėkite atidžiau, pamedituokite ir leiskite sau suvokti gilumines to, kas vyksta su jumis, priežastis.

2. Susitelkite į kortas ir jas maišydami klauskite, į kurią čakrą turėčiau atkreipti dėmesį. Išmaišę traukite vieną kortą ir ją atverskite, sužinokite atsakymą.

3. Suskirstykite kortas pagal spalvas į 7-nias krūveles (raudona, oranžinė…) Užverskite jas. Susitelkite paeiliui į kiekvieną savo čakrą, klauskite kokia yra čakros būsena ir traukite iš tos krūvelės, kuri atitinka čakros spalvą, vieną kortą. Tai ir bus jūsų atsakymas, permąstykite jums siunčiamą žinią, apgalvokite, su kuo ji yra susijusi ir ką norite toje situacijoje daryti toliau.

Norėdami daugiau kortų dėlionių ir situacijų aiškinimo variantų, skaitykite el. paštu po užsakymo išsiunčiamą naudojimo instrukciją (anglų kalba).

 

 

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Čakrų galia ir išmintis” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

Jums taip pat gali patikti…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Orakulo kortos “Čakrų galia ir išmintis” (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 31,60 €.Current price is: 24,80 €.