fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Atverk kelią šviesai” (su naudojimosi instrukcija)

17.99 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

• 44 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba (130 psl.)

• Dydis: 10 x 7.5 x 1,8 cm

Ar jūs pasiruošę dirbti dėl savo šviesos? Šis 44 kortų derinys (orakulas) specialiai sukurtas šiam tikslui. Dirbdami su jums perduotomis žinutėmis ir vis labiau aktyvuodami savo intuiciją, pradėsite savo gyvenimą sukti ta linkme, kuo iš tikrųjų esate ir dėl ko gyvenate žemėje.

Kortų autorė Rebecca Campbell – rašytoja ir mistikė, kviečianti kiekvieną iš mūsų geriau pažinti savo Sielą ir įsileisti daugiau šviesos.

Kortų kaladė tinka visiems besirenkantiems šviesos kelią, norintiems tobulėti ir suprasti savo Sielos užduotis, keistis ir kelti savo vibracijas. Kortos gali būti naudojamos kaip orakulo įrankis, vedlys ar dvasinis patarėjas. Tinka saviugdai, savęs pažinimui ir norimam pokyčiui, renkantis šviesos kelią.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Tai vaizdžios Šviesos kelio kortos, skirtos dvasinam tobulėjimui, įžvalgoms, intuicijos aktyvavimui ir glaudesniam susijungimui su savo Siela, bet šviesos srauto į savo esybę stiprinimui.

Šios kortos unikalios tuo, jog žinutės, ieškančiam atsakymų žmogui, siunčiamos paveikslėlių ir dvigubų užrašų forma.

Kiekvienas kortos paveikslėlis atneša užuominas apie klausiančiojo dabartinį dvasinio kelio tarpsnį ir būseną bei prioritetus. Taip pat skatina gilintis į kliūties ar problemos, esamo trukdžio esmę ir padeda eiti pažinimo keliu.

Kiekviena kortų “Atverk kelią šviesai” žinia – tai dvasinis pamokymas, užuomina tam, kad šis kelias būtų lengvesnis, šviesesnis ir jame atsirastų dar daugiau šviesos. Šviesa čia – esminis dalykas, kur judame, ko siekiame ir dėl ko esame pasirengę keistis.

Kortų autorė Rebecca Campbell sako, kad kiekviena korta yra portalas, padedantis susisiekti su mūsų Siela ir įsileisti ten daugiau šviesos. Naudodamiesi kortomis gausime aiškumą ir kartu aktyvuosime savo aukštesniuosius lygmenis šviesos priėmimui ir virsmui į šviesą. Autorė teigia, kad kiekvieno mūsų Siela, prašo tokio šviesos prisilietimo, ji laukia, kol bet kurie vartai (portalai) atsivers ir ryšys arba jungtis taps stipresnis, pralaidesnis ir įgalinantis šviesos integraciją į vis žemesnius mūsų kūnus iki pat fizinio lygmens.

Tai dvasinis įrankis, padedantis aiškiau ir lengviau judėti dvasinio pažinimo keliu, pritraukiant ir  išlaikant vis didesnius šviesos energijų srautus.

Kortų naudojimas gali būti intuityvus, t.y. renkantis bet kokį kortų išdėstymą atsakymui į užduodamą klausimą.

Gavus atsakymą yra svarbu apie jį pagalvoti ir leisti šiai informacijai nusėsti į gilesnius mūsų suvokimo lygmenis. Tam gali prireikti dienos ar keleto, miego ciklo (nakties miego), kad gautos užuominos pasiektų mūsų pasąmonę ir mes pagaliau savyje pajustume prasidėjusį virsmą.

Kortų kaladėje yra:

  • patvirtinimo kortos, kurios patvirtina jūsų sprendimus ir padeda įgauti pasitikėjimo,
  • klausimų kortos padeda pajusti Sielos šnabždesį,
  • veiksmų kortos rodo kokio veiksmo vertėtų imtis arba kokį žingsnį žengti,
  • jungties kortos sujungia su palaikančia energija ir šviesa.

Pridedame aprašyme (siunčiamas pdf formatu el. paštu, aprašymas anglų kalba) sužinosite, kaip suderinti įsigytas kortas sau ir kaip aktyvuoti savo Sielos erdvę sėkmingam darbui.

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Atverk kelią šviesai” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis