fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Ankstesni gyvenimai” (su naudojimosi instrukcija)

18.48 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

• 44 kortos

• Kalba: anglų

• Instrukcija: PDF formatu anglų kalba

• Dydis: 10.3 x 7.3 x 1.8 cm

Mūsų Siela patyrė daugybę gyvenimų ir savyje saugo ankstesnių gyvenimų prisiminimus. Jie mus įtakoja ir kartais verčia priimti vienus ar kitus sprendimus, netikėtai pasireiškia kaip “dežavu” ar prisiminimai įvykių, kurių niekada nepatyrėme. Mes prisimename žmones, kurių niekada nebuvome sutikę ir ilgimės savo mylimųjų, su kuriais šiame gyvenime esame išskirti.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Tai saviugdos, pranašavimo ir įžvalgų kortos, padedančios suprasti gyvenimo kelio etapus ir veikiančių, net iš kitų įsikūnijimų ateinančių energinių – informacinių srautų įtaką kasdieniams pasirinkimams. Prisiminimas to, kuo buvome kadaise gali padėti paleisti gilumoje užspaustus blokus, emocijas ir patirtis, kurios įtakoja ir veikai mūsų pasirinkimus per pasąmonę – tyliai, nepastebimai ir beatodairiškai.

Kodėl pirmą kartą sutiktame žmogaus veide, atpažįstame kažką, kas mus žavi ir skatina pasitikėti? Kodėl juntame ilgesį ir aistrą neesantiems šalia mūsų žmonės, tiems, kurių niekada nebuvome sutikę ir negalėjome pažinti? Ko bijome ar kuo esame stiprūs? Ko nenorėtume patirti šiame gyvenime ir kokias pamokas jau išmokome?

Šios kortos buvo sukurtos grupės autorių –  Doreen Virtue, Brian L.Weis ir M.D., kurie stengėsi kuo paprasčiau ir lengviau padėti gauti žinią apie kiekvieno mūsų praeitus gyvenimus ir svarbius dalykus, įtakojančius dabarties kasdienybę.

Visa tai padės įžvelgti šios orakulo kortos.

Be to tai ir savęs pažinimo įrankis, leidžiantis suvoki priežastis, susijusias su mūsų pasirinkimais, santykiais, laime ar vienatve.Tam, kad būtume dabartiniame gyvenime laisvi, pažinkime ir paleiskime praeitį, tad sužinokime su kuo verta padirbėti, ko nebereikia kartoti ir kas mus daro stipresniais.

Kortos gali padėti bendraujant su kitais žmonėmis, padedant jiems suprasti nutinkančių dalykų priežastis ir veikiančias jėgas, kurios nėra nuslopusios, nors atsklinda iš praeities. Gali padėti rinktis meditacijos temas, ugdant gebėjimus, konsultuojant klientus, dirbant švietėjišką ar filosofinį- edukacinį darbą.

Naudojimas intuityvus arba pagal el. paštu po užsakymo išsiunčiamą pdf naudojimo instrukciją (anglų kalba).

 

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Ankstesni gyvenimai” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis