fbpx
Akcija!

Orakulo kortos “Sąmonės šviesa” (su naudojimosi instrukcija)

0.00 

+ Greitas pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymas per 7-14 d.d.

• 44 orakulo kortos

• Kalba: Anglų

• Instrukcija: PDF formatas anglų kalba (44 psl.)

• Dydis: 7,5 x 10,5 cm

• Svoris: 60 g

Kortos “Sąmonės šviesa” padeda harmoningiau priimti mus ir visą Visatą siejančius energinius ryšius ir jungtis tarp žemės elementalų, dvasių, stichijų ir energijų, bei įvairių Visatos elementų ir subtilių pagalbininkų, Angelų ir kitų žmogų įtakojančių struktūrų, bei tą pažinimą harmoningai integruoti savyje atsiveriant šviesai, gebėjimų atskleidimui ir tobulėjimui.

Kiekviena korta atneša aiškų patarimą, reikalingą klausiančiam, tad tampa aiškiau kur link mus kreipia Visatos jėgos, ką savyje turime pakeisti ir kaip, kad mūsų kelias būtų lengvesnis, sąmoningesnis ir pripildytas šviesos.

Neturime

Saugus atsiskaitymas

Tai ypatinga Sielos kelio kortų kaladė, kuri apjungia įvairius žemės ir antgamtinio pasaulio elementus, atskleisdama kiekvieno jų ypatumus sąveikoje su mūsų Sielos kelione į naujus patyrimus, tobulėjimą ir misijos įgyvendinimą.

Kortų autorė Kim Dreyer specialiai sukūrė šią orakulo priemonę tam, kad jo pagalba padėtų visiems ieškantiems tikrumo, sąmoningumo, aiškumo ir savo Esaties pažinimo, nerti į gilesnį sąmonės lygmenį ir susikurti harmoningesnį gyvenimą.

Kortos “Sąmonės šviesa” žadina kiekvieno prie jų prisilietusio dvasią ir parodo ryšį, jungtį su žeme bei jos elementais ir dvasiomis, o taip pats su kosmosu ir subtiliais jo gyventojais, – dvasiniais vedliais ir dvasiniais pasauliais. Kiekviena korta siunčia ne tik specialią žinią ar užuominą, tačiau ir konkrečius patarimus kas gali padėti klausiančiam. Norintiems daugiau žinių ir dar gilesnio supratimo –  pridedame aprašyme (pdf faile atsiunčiamame el.paštu, aprašymas anglų kalba) pateikiamos įžvalgos, padedančios atskleisti kiekvienos kortos moteriškąją išmintį.

Šiose orakulo, saviugdos ir šviesos kelio kortose yra labai daug šviesos, visos jos bando parodyti, koks jūs jau dabar esate nuostabus, gražus ir ypatingas žmogus ir ką galima padaryti, kad esami talentai, gebėjimai ar kūryba skleistųsi laisviau.

Kortų naudojimas gali būti įvairus:

  • Galima, maišant kortas, užduoti svarbų klausimą, o išmaišius traukti vieną kortą (užverstą). Ją atvertus skaityti kortos siunčiamą žinutė ir patarią, žiūrėti į paveikslėlį ir stengtis jame pamatyti savo gyvenimo kontekstą, savo situaciją ir galimą jos sprendimą.
  • Galima traukti tris kortas, stengiantis įžvelgti situacijos atsiradimo priežastis (pirmoji korta), dabartinį vaizdą, to, kas vyksta dabar su įžvalgomis ir paaiškinimais (antroji korta) ir ateities tendencijas, t.y. kur link viskas krypsta ir su kuo susidursime vėliau (trečioji korta).
  • Galima rinktis ir kitus sąveikos su įvairiais elementais būdus, apie juos skaitykite aprašyme.

Šios kortos gali būti naudojamos kaip meditacijos ir saviugdos priemonė, pasirinkus norimą sritį, elementą ar veiksmą, medituojant ir stengiantis pajusti savo gyvenime būtent tą elementą, pajusti jo stiprumą ir vertę, bei sąveiką, koks mūsų ryšys su juo, ir kas gali padėti stiprinti šį ryšį.

Svoris 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orakulo kortos “Sąmonės šviesa” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis