fbpx
AKCIJA!

Nuotoliniai 2 mėn. trukmės Angelų kursai

240.00  192.00 

2020 m. Rugsėjo 2 d. – Spalio 28 d. – NAUJIENA!!!

ANGELŲ TERAPIJA – DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI 

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus informacinio gydymo būdų. Jis paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

Tęsti apsipirkimą Produkto kodas: 1911 Kategorija:

Aprašymas

Tai Angelų terapijos ir darbo su savo šviesos kūnu užsiėmimai (nuotoliniai mokymai) – grupinės žinių ir distancinės terapijos vakarai, kurių metu vyks intensyvus visų dalyvaujančiųjų asmenų šviesos kūnų valymo seansai bei sąveika su Angelais ir Arkangelais.

Šių mokymų metu naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai: Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų dartarė Doreen Virtue “Angelų medicina”, “Deivės ir angelai” knygų autorė bei Drunvalo Melhisedekas “Gyvenk širdimi” ir “Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis” autorius.

Tai 2 mėnesių trukmės kursai, užsiėmimai (online) vyks kartą per savaitę trečiadieniai nuo 20 iki 21.30 val. Viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas- staigmena.

Pirmoje kiekvieno užsiėmimo dalyje bus dirbama pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu bus iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygos negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi. Taip pat plės kiekvieno dalyvio sampratą apie subtilias veikiančias jėgas, skatins pažvelgti ir pajusti ypatingą Šviesos pagalbininkų- Angelų ir Arkangelų pagalbą.

Antraužsiėmimo dalis- Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Bus atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas bus nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyks neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

KIEKVIENO UŽSIĖMIMO PLANAS:

 • Susiderinimas su aplinkos energijomis.
 • Praktika su pasirinkto Arkangelo energija pagal Doreen Virtue “Angelų medicina” ir Drunvalo Melhisedeko, metodikas. Pasirinkto Arkangelo iškvietimas, darbas su jo energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
 • Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
 • Aptarimas
Kiekvieno užsiėmimo metu žinias perduos ir su jumis dirbs Kosmoenergetikos Mokytoja, psichoinformaciologė Gydovė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė). Tai – autorinė šios mokytojos mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos esybėmis programa

Kiekvieno užsiėmimo metu bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse) bus analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys. Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gaus namų užduotis,- kad geriau įsisavintų išgirstą medžiagą, tobulėtų, mokytųsi ir kartu judėtų Dvasinio tobulėjimo keliu.

Rekomenduojama dalyvauti visuose webinarų ciklo renginiuose. Nuosekliai dalyvaujant pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

Specialaus pasirengimo nereikia, tinka ieškantiems, smalsiems, laimingiems ir nusivylusiems, kenčiantiems ir liūdintiems, prispaustiems bėdų ar atrandantiems išeitis. Tinka ir bet kokias dvasines praktikas ar sistemas taikantiems asmenims, ieškantiems būdų ir priemonių, kaip palengvinti dvasinio tobulėjimo eigą, atgaivinti ar keisti santykius ir išsilaisvinti iš persekiojančių sunkumų.

Tai nuotoliniai užsiėmimai – dalyviams tereikia turėti interneto ryšį ir priemonę, per kurią jungsitės prie interneto (niekur važiuoti nereikia, viskas vyksta internetu). Užsiėmimai vyks Facebook grupėje, į kurią prieš prasidedant užsiėmimams bus įtraukti visi užsiregistravę dalyviai.

Pasirūpinkite, kad užsiėmimo metu būtų kokybiškas interneto ryšys, o jūs pats – ramioje, patogioje, jums komfortiškoje vietoje ir aplinkoje, kad turėtumėte galimybę atsipalaiduoti ir jums niekas netrukdytų.

Užsiėmimų ciklo temos:

 • Rugsėjo 2 d. Į pagalbą kviesime Arkangelą Raguelį santykių harmonizavimui su artimaisiais ir mylimais žmonėmis. Išsilaisvinimo nuo slegiančių prisirišimų ir būtį nuodijančių minčių, darbo su šiuo Arkangelu praktika. Jausmų skaistinimas. Terapija su Anael Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu.
 • Rugsėjo 9 d. Gydančios Arkangelo Rafaelio energijos priėmimas, vidinės harmonijos ir energetinio balanso kūrimas. Kūno (visų lygmenų) ir likimo “gydymas”. Darbas su Kosmoenergetiniu kanalu Farun-Buda.
 • Rugsėjo 16 d. Stiprus valantis aspektas Arkangelo Mykolo mums perduodamoje išsilaisvinimo nuo negatyvios informacijos ir energijos praktikoje. Gyvybingumo stiprinimas, apsaugos nuo negatyvių reiškinių kūrimas. Darbas su Kosmoenergetinaisi kanalais Firast ir Zevs.
 • Rugsėjo 23 d. Susipažinsime ir veiksime su Arkangelo Azraelio energija (psichoemocinio kūno valymas ir korekcija, psichoemocinės būsenos harmonizavimas, susitaikymas su netektimis ir praradimais, atleidimas už patirtą skausmą, išdavystę ir kitus mums kenkiančius kitų asmenų poelgius). Išsilaisvinimas nuo prisirišimų prie mirusiųjų pasaulio. Emocinės apsaugos stabilizavimas. Darbas su Kosmoenergetiniais kanalais Firast ir Zevs.
 • Rugsėjo 30 d. Kviesime Arkangelo Mykolo energiją (negatyvo valymui, prisijungimų prie vampyrų nutraukimui, kenksmingų energetinių struktūrų bei mirusiųjų šalinimui). Energetinių blokų deginimas, kenksmingų programų naikinimas. Antroje užsiėmimo dalyje- praktika su Kosmoenergetiniu kanalu Mama.
 • Spalio 7 d. Angelų ženklai, kaip suprasti siunčiamas žinutes. Kviesime Arkangelą Urielį dvasinio ir materialinio balanso sukūrimui ir palaikymui. Finansinės gerovės praktika su Arkangelo Urielio pagalba. Terapija su Kosmoenergetikos Agni energijos kanalu.
 • Spalio 14 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, apsupsime ją Meilės Arkangelo Čamuelio energija. Kliūčių harmoningiems santykiams naikinimas, norimos partnerystės kūrimas. Nepasitikėjimo ar nusivylimo meile programų paleidimas. Meilės energijos priėmimas, atsivėrimas džiaugsmui ir palaimai. Antroje dalyje- praktika su Anael Kosmoso kanalu.
 • Spalio 21 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, vyks intensyvus grožio, harmonijos ir subtilios dermės su aplinka kūrimas su Arkangelo Jofielio energija. Būties tempo mažinimas, atsivėrimas pajautai, kūrybai, dermei. Švarių, harmoningų, kūrybinių minčių stiprinimas, kūrybinių projektų generavimas. Viduje slypinčio Kūrėjo žadinimas. Praktika su Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu Anael.
 • Spalio 28 d. Užsiėmimas- siurprizas.

Kiekvieno webinaro metu vyks intensyvus darbas Fiziniame, Sielos ir Dvasios planuose. Bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse), analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys.

Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją.

Gydovė Elė Soul įves jus į aukštų vibracijų erdvę, kurioje vyks unikali dalyvių pažintis su Šviesos energijomis ir jų pagalbininkai. Bus naudojami tam reikalingi sąmonės “instrumentai” ir technikos, dalyviai patirs savitas Angelų energijas ir jų poveikį.

Labai tinka visiems asmenims, kurie:

 • Nori patirti stebuklingą Angelų prisilietimą,
 • Artimiau, giliau pajusti ypatingą Šviesos energijų darbą,
 • Trokšta šviesos, gėrio kūrybos ir meilės,
 • Nori pradėti naują savo gyvenimo etapą, kupiną meilės ir šviesos energijų,
 • Jaučiasi nusivylę, išsekę,
 • Išvarginti rutinos,Sunkiai randa gyvenimo prasmę ar kryptį,
 • Patiria bendravimo sunkumus,Jaučia įvairius trukdžius savo gyvenime,
 • Nori pažvelgti į bet kokių įvykių priežastis,
 • Trokšta pajusti ir priimti gyvenimo džiaugsmą ir galimybes.

 

Ką gausiu? Kam man to reikia?

Kiekvienas webinaras pripildys jūsų gyvenimą nauju suvokimu ir kokybe. Padės išeiti už įprasto, žmogaus palaikomo pasaulio suvokimo ir galiojančių dėsnių ribų. Padės kitaip pažvelgti į iškylančias problemas ir sunkumus, kiekvienam dalyviui atvers galimybes nuo kažko išsilaisvinti, o turėtas
problemas perkeisti į aukštesnes, pozityvias, kuriančias ir atstatančias energijas, sustiprinti su tuo susijusius asmeninius gebėjimus..

Tai žinių, asmeninio darbo, transformacijų, sąlyčio su Angelais ir Šviesos energijomis bei energinio persikeitimo ciklai, kurie palaipsniui dalyvį ves į vis gilesnį suvokimą, į vis aukštesnes energines vibracijas, išsilaisvinimą ir tai lydinčius sprendimus..

 • Geriau suprasite savo problemas
 • Lavinsite intuiciją
 • Atrasite naujus draugus
 • Mokysitės atsiverti Šviesos energijoms ir jus pasiekiančiai pagalbai
 • Aktyvuosite intuityviuosius gebėjimus
 • Klausysitės, mokysitės priimti ir pritaikyti savo gyvenime informaciją iš subtiliųjų lygmenų
 • Įžengsite į palaipsninį priežasčių suvokimo kelią
 • Sąveikausite ir patirsite unikalias Šviesos pagalbininkų energines vibracijas
 • Ardysite savo gyvenimo užtvaras ir kliūtis
 • Šalinsite energinius blokus, ribojančius jūsų gebėjimą džiaugtis, patirti sėkmę, priimti ir dalinti meilę.

Ir visa tai- kiekvieno webinaro metu…!

Ir dar daugiau… Jūs atrasite save kitame- meilės ir darnos, gerovės ir šviesos kontekste!!!

Kiekvienas webinaras prasidės 20 val. (Lietuvos laiku). Tad prieš tai rekomenduojama nusiraminti, atsipalaiduoti, susikurti sau patogią aplinką (galima uždegti žvakes, naudoti smilkalus, įsijungti mėgstamą muziką..)
Pamedituokite ir šios sesijos laukite ramybės būsenoje.

 

Užsiėmimų tvarkaraštis:

 • Rugsėjo 2 d. 20 val.
 • Rugsėjo 9 d. 20 val.
 • Rugsėjo 16 d. 20 val.
 • Rugsėjo 23 d. 20 val.
 • Rugsėjo 30 d. 20 val.
 • Spalio 7 d. 20 val.
 • Spalio 14 d. 20 val.
 • Spalio 21 d. 20 val.
 • Spalio 28 d. 20 val.

Paaiškinimai dėl prisijungimo:

Dalyvis turi pasirūpinti internetu ir priemone, kuria jungsis prie interneto (kompiuteriu, planšete ar mobiliu telefonu). Darbas vyksta internetu- niekur vykti nereikia. 20 val. (Lietuvos laiku)- kiekvieno webinaro pradžia. Jeigu jūs esate kitoje šalyje, persiskaičiuokite pagal tos šalies laiką, kada jums prasidės webinaras.

Kiekvienas Webinaras- tiesioginė transliacija vyks internetu per facebook, specialiai tam skirtoje uždaroje gruopėje. Užsiėmimų grupėje dalyviai galės diskutuoti, bus užduodami namų darbai, dalijamasi kita aktualia informacija. Bus saugojami webinarų įrašai, tad jeigu užsiėmimo metu negalėsite sudalyvauti, vėliau peržiūrėsite įrašą. Jei bus poreikis, bet kurį užsiėmimą bus galima pažiūrėti pakartotinai (įrašai bus iki paskutinio užsiėmimo pabaigos – iki Spalio 28 d. 24 val).

Facebook grupė, kurioje vyks mokymai bus aktyvi iki užsiėmimų pabaigos, po to bus uždaroma, tad užsiėmimų įrašai bei kita informacija bus saugoma šioje grupėje tik tuo metu. Vėliau informacija nebus pasiekiama.

Su užsiregistravusiais dalyviais bendraus ir dirbs gydovė Elė Soul. Webinaras gali tęstis 1-1,5 val. arba ilgiau (priklausomai nuo temos, dalyvių pasirengimo ir Šviesos pagalbininkų darbo bei intencijų)…
Pokyčiai, energijos, perkeitimo procesas gali jaustis iki kito webinaro…

Užsiėmimus ves gydovė Elė Solul (Eglė Gleščinskienė), projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio-vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir mokymų programos Aukso Amžiaus Kosmoenergetika autorė. Angelų medicinos terapijos specialistė, mokymų programos Angelų terapija- Angelų medicina autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.


Užsiregistruodami ir apmokėdami už webinarų ciklą, jūs kartu patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su užsiėmimų tvarka ir visa kita su mokymais susijusia informacija. Mokymų mokestis yra negražinamas, neperkeliamas į kitą laiką ar kitiems dalyviams.

Būtina registruotis iš anksto. Norėdami registruotis prašome užpildykite pridėtą registracijos formą.

Jeigu užsiregistravęs dalyvis dėl kažkokių priežasčių nedalyvauja renginyje, dalyvio mokestis neperkeliamas į kitus renginius ir negražinamas, tačiau dalyvis gali peržiūrėti užsiėmimo įrašą..

Dalyvių grupės ribotos, tad pasirūpinkite laiku užsitikrinti savo vietą dalyvių sąraše.. Po registracijos į savo el.paštą gausite duomenis atsiskaitymui ir patvirtinimą kad esate dalyvių sąraše..

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nuotoliniai 2 mėn. trukmės Angelų kursai”