fbpx
Akcija!

Kristalų piramidė “Žvaigždė” (su naudojimosi instrukcija)

Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.

Dydis: 5×5 cm

Akmuo: Ametistas

Pridedama naudojimosi instrukcija

Saugus atsiskaitymas

Kristalų piramidės pritaikymas labai platus, ji gali būti ir harmonizuojančios energijos generatoriumi, ir gyvenamosios ar darbo aplinkos filtru nuo kenksmingos spinduliuotės, elektromagnetinės ir radiacinės taršos ar informacinio smogo. Tikima, kad tokios sakralinės formos kristalų gaminiai gali atlikti ir apsaugos nuo kenksmingų psichinių atakų ar maginių veiksmų funkcijas.

Kristalų piramidės gali būti naudojamos apsaugos sustiprinimui nuo kenksmingo emocinio – psichinio poveikio – psichinių atakų, apsaugai nuo maginiu būdu sustiprintos siunčiamos energijos bei programų. Tikima, kad piramidės skleidžiami virpesiai gali susilpninti bet kokių, į žmogaus aplinką patenkančių, patogenų galią, taip sukurdami papildomą apsaugą nuo galimo užkrato.

Kristalų piramidės gali būti naudojamos pozityvaus informacinio lauko, užkrauto norimomis programomis, skleidimui.
Piramidės su papildomomis geometrinėmis formomis gali būti naudojamos kaip energiniai generatoriai, sustiprinantys ir skleidžiantys aplink harmonizuojančią arba gydančią (jeigu ją naudoja gydovas, turintis energinių žinių bei praktinių įgūdžių specialistas) energiją. Piramidė su papildomais smailiais kristalų strypais arba „pirštais“ gali į aplinką skleisti norimo dažnio energiją: su jos pagalba galima skleisti meilę, ramybę, viltį, kūrybiškumą, lengvumą, taiką darną, gijimą skatinančius virpesius.

Kristalų piramidės gali teigiamai veikti pažeistas ar netinkamai funkcionuojančias organizmo vietas, palaipsniui sugrąžindamos darnų energijų tekėjimą ir harmoniją išsiderinusioms energinės struktūros dalims. Žinoma, tai vyksta palaipsniui ir subtiliuose planuose. Kaip ir kiekvienas kristalas, taip ir piramidė pagaminta iš tokio akmens skleidžia tam tikrus virpesius ir skatina bet ką esantį jos veikimo zonoje veikti harmoningiau, tad jeigu žmogus labai išsiderinęs, jį tokia piramidė pradžioje gali varginti, tuomet patartina ją netoli savęs (per 1-5 m.) laikyti neilgai, o po to išnešti į kitą kambarį ar vietą kur būnate rečiau. Palaipsniui pratinantis ir keičiantis paties žmogaus energiniams virpesiams buvimas šalia piramidės tampa lengvesnis ir jau nebeatrodo sunkus…

Daugiau apie Kristalų piramides skaitykite čia…

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Kristalų piramidė “Žvaigždė” (su naudojimosi instrukcija)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Įvertinimas*
0/5
* Rating is required

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Kristalų piramidė “Žvaigždė” (su naudojimosi instrukcija)
    Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.