fbpx

Būrimas orakulo kortomis “Orakulo išmintis”

Sužinok kokią žinutę nori pasakyti Orakulas tavo santykiams, gyvenimui bei gerovės klestėjimui…

TARP DVIEJŲ PASAULIŲ

Esminės reikšmės: perėjimas, bandymas pilnai įsitraukti į kitą veiklą/aplinką dar nepalikus senosios/praeities situacijos, laikina nežinomybė, apakimas.

Orakulo kortų žinutė: Būdamas tarp dviejų pasaulių jūs privalote atsisakyti savo polinkio/potraukio, kad galėtumėte padaryti tam tikras prielaidas, manymus. Dabar yra tas laikas, kai jūs negalite pamatyti ar suprasti kas jūsų priešakyje.
Ugdykite smalsumą ir pasitikėkite pokyčių bei augimo procesu. Jūs jau išmokote savo praeities siųstas pamokas. Tačiau šią akimirką yra svarbu prisipažinti, jog esate nežinomybėje. Yra didelė laisvė ir galia,kurią reikia išlaisvinti. Paslaptis, kurios nesuprantate, supina jūsų gyvenimo tinklą sąmonės matricoje,didesnėje už jūsų pačių mintis, jausmus, įsitikinimus, norus bei sprendimus. Praeityje pasėtos sėklos pradeda leisti šaknis, tačiau tikėtina,jog paviršiai nebus tokie, kokių tikitės. Kai esate tarp dviejų pasaulių, esate kviečiami pamatyti pasaulį smalsiomis vaiko akimis. Pabandykite taip ir padaryti, nenusivilsite. 

Žinutė santykiams: Tai tinkamas metas ieškoti, tyrinėti naujos energijos tarp jūsų ir kito žmogaus. Tai nėra metas įsitikinimui, ar tikrumui užtikrinti, bet geriau pažinimui, smalsumo užpildymui. Jūs nežinote ar tai tęsis amžinai, todėl leiskite sau tyrinėti save patį ir sužinoti kas jums tinka. Šie santykiai yra skirti mokytis ir sužinoti apie save. Ko jums reikia? Ką jūs mėgstate ar nemėgstate? Kokios jūsų santykių vertybės? 

Žinutė gerovei, klestėjimui: Savo darbe kartais išbandote tai, kas pasiteisino kitiems, tikėdamiesi, kad ir jums pasiseks. Kartais kelias į sėkmę yra lyg lošimas. Galite laimėti, galite pralaimėti, tačiau daug ko galite išmokti ir iš pačių lažybų. Palankus metas “žaisti” savo gebėjimais bei įgūdžiais skirtingoje srityje.

IŠSIVALYMAS

Esminės reikšmės: tam tikros situacijos esmės pasiekimas, išsilaisvinimas nuo naštos, namų išsivalymas, atsikratymas to,kas nebereikalinga.

Orakulo kortų žinutė: Jaučiatės taip, lyg būtumėte užkluptas emocijų ir negalite tiksliai mąstyti? Esate apsuptas netvarkos namuose? Turite per daug darbo? Jaučiatės tarsi nublokštas? Laikas išsivalyti namus. Kiekvienas daiktas, esantis ne vietoje pasako kažką apie jus. Kiekvienas neišpręstas dalykas, palyginimas su kitais sukelia trūkumo jausmą. Kiekviena neapmokėta sąskaita sukelia nereikalingą pribloškiamąjį jausmą. Todėl pats laikas išsivaduoti iš visų nereikalingų jausmų išsivalant namus. Tieisog padarykite tai, padarykite vietos stebuklams, kurie jau laukia eilėje.

Žinutė santykiams: Laikas išvalyti orą, pažiūrėti iš savo perspektyvos ir pasakyti kas dedasi jūsų galvoje. Išsivalykite nuo senų dalykų ir įsileiskite šviežio oro gūsį su nauja, teigiama energija. Dabar tinkamas metas viską peržvelgti ir nuspręsti kas jūsų, o kas ne ir sutvarkyti santykius. Juk kiekvienas atsineša savo patirties ar mąstymo bagažą į santykius. Surūšiuokite tai, ką atsinešėte ir paleiskite tai, ko nebereikia. Išsilaisvinkite ir jūsų santykiai pagerės.

Gerovės žinutė: Paprasti dalykai tokie kaip: laiškų atrašymas, sąskaitų apmokėjimas, dienotvarkės susitvarkymas, darbų paskirstymas gali būti tarsi gyvenimo gerovės subalansavimo simbolis. Skirkite laiko sau. Kartais pasakyti NE yra gerai.

ĮKVĖPK

Esminė reikšmė: kantrybė, laukimas, lėtas judėjimas, sveikatingumas, meditacija, pasitikėjimas.

Orakulo kortų žinutė: Šiuo metu yra reikalinga kantrybė visose gyvenimo situacijose. Ką reikia daryti kai visur skubate? Ogi nusiraminti, sulėtinti greitį, medituoti. Kvėpuoti. Žmogus negali egzistuoti be kvėpavimo, todėl dabar pats metas leisti gyvybę teikiančiam orui pripildyti jūsų kūną bei esybę. Nustokite uostyti rožes, įkvėpkite saulės spindulių ir paleiskite tamsą – stebuklai pasirodys akimirksniu.

Žinutė santykiams: Neskubėkite. Širdžiai reikia laiko atsiverti. Atsikvėpkite ir leiskite gamtai viską sudėlioti į vietas. Išsilaisvinkite nuo nerimo ir įtampos. Mėgaukitės dabarties akimirka ir laukimas nebus toks sunkus. Jūsų širdis žino, jog ego visada priešinasi mokymuisi. Kantrybė atsiperka giliai ir prasmingai.

Gerovės žinutė: Dirbote sunkiai ir ilgai, svajonės po truputį pildosi, bet jūs norite, jog tai vyktų greičiau. Jūs esate judantis lėtai, tačiau nuolat progresuojantis. Lėtumas ir stabilumas visada laimi varžybas. Laimėsite tuomet, kai atsipalaiduosite, laikysitės savo tikslo ir pasitikėsite savo intuicija.

Išsiburk pats!

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę