fbpx

Nemokamas būrimas kortomis “Šamano orakulas”

Kaip keisis dabartinė gyvenimo situacija? Kaip reikėtų elgtis? Į ką reiktų atkreipti dėmesį?

Lazda

Esmė: Lazda yra autoriteto simbolis. Šis dalykas turi galios sušvelninti kraštutinumus. Lazda padeda rasti tinkamą elgsenos veiksmą/būdą, vadinamąjį „vidurio tašką“, padeda išlaikyti pusiausvyrą poto, kai jau yra pradedama eiti ta numatyta kryptimi.
Lazda primena apie visų dalykų laikinumą, nepatvarumą ir tai, jog tavo autoritetas turi kilti iš gilaus troškimo tarnauti ar pasišvesti kažkam ypatingam (darbui, jausmui, pomėgiui it pan.).
Kvietimas: Jūs žinote kaip lengvai išsilaikyti, \”plūduriuoti\” tarp priešingybių, kaip pasverti visas galimybes ir pasirinkti teisingą kelią. Pasitikėkite vidiniu balsu ir ženkite pirmąjį žingsnį į kelionę, į kurią jau leidosi jūsų širdis. Pasinaudokite lazdos galia, kad sujungtumėte tai, kas galbūt dabar atskirta/išardyta, kad rastumėte tai, kas palaiko pusiausvyrą tarp valios ir pasidavimo.
Vaistas: Jus užklumpa subtili pusiausvyra tarp priešingų jėgų: tarp vyriškos ir moteriškos, tarp veiksmo ir nieko neveikimo. Naudokite tai, kaip pranašumo ženklą, juk negali būti dienos be nakties, jokio kritimo be buvusio pakilimo, jokių nubaudimų/nuteisimų be teisybės. Dabar tinkamas laikas imtis pataisomųjų veiksmų, pradedant nuo savo įsitikinimų kas turėtų būti pataisyta ar pakeista. Nesipriešinkite ir likimui.

Žemesnysis pasaulis

Esmė: Žemesnysis pasaulis turi paslėptuosius žmonijos lobius. Tai vieta, apsti turtingos ir vaisingos tamsos, kurioje galima rasti atsisakytų savo vidinių dalių ar apleistų psichologinių dalykų. Žemesnysis pasaulis yra mūsų protėvių vieta, kur atrandamos gyvenimo pamokos ir dovanos iš praeities. Čia mes galime sutikti savo vidinius demonus ir juos paversti tam tikra energija, stiprinančia mūsų asmeninę galią.
Kvietimas: Atėjo laikas atrasti savo užslėptus lobius. Nesistenkite ir nesielkite taip, kad kiti jus pamėgtų ar priimtų. Iškelkite į paviršių bei parodykite savo „brangakmenius“ (savo gerąsias savybes, gebėjimus ar pan.), kuriuos slėpėte iki šiol (net patys nuo savęs).
Atėjo laikas gerbti/išaukštinti savo praeitį ir pateikti ją lyg herojišką kelionę ar ieškojimą.
Vaistai: Ar esate vienas iš tų, kurie nemėgsta susidurti su praeitimi? Dabar jūsų praeitis kviečia būti pripažintu, išgirstu ir priimtu. Vienintelis būdas netrukdyti ir pagerbti viską, kas jau įvyko gyvenime – apmąstyti išmoktas pamokas ir keliauti toliau. Jeigu pasimokysite iš savo praeities – ji nustos jus persekioti. Priimdami jos dovanas, atgausite trūkstamą sielos dalį.

Spiralė

Esmė: Nuo danguje esančių galaktikų iki mažučių kriauklyčių paplūdimyje, spiralė yra randama ir gamtos pasaulyje. Ši forma (primenanti suvyniotą gyvatę), senovėje buvo kaip priemonė skirta augimui bei transformacijai.
Spiralė yra lyg vadovas, leidžiantis patekti giliai į savo pasąmonę ir nežinomybę, o tuomet plėstis/kilti dar aukščiau. Labai svarbu leistis į šią kelionę, pasinerti į ją.
Kvietimas: Norėdami atsinaujinti – turite numesti ir palikti \”seną odą\”. Jūs tai jau padarėte, todėl nesigręžiokite į praeitį, o pasisveikinkite su nauja, šviežia ateitimi, kuri po truputį pradeda vystytis. Atsikratykite įpročio nuolat sustoti ties savo klaidomis, stengtis jas ištaisyti – tegul likimas viską sudėlioja. Nors ateitis kartais būna šiek tiek ir bauginanti…
Vaistai: Spiralė skelbia apie nusileidimą į savo pačio gelmes ir naują atgimimą. Tegul tai vyksta ir pasistenkite šiam procesui nekliūdyti. Naudojant akmenis, šakeles ar siūlus sudėliokite spiralę ant žemės, kuri būtų pakankamai didelė, kad joje galėtų matytis mažiausiai trys susukimai. Lėtai įeikite į sukurtą spiralę. Pasiekę centrą perduokite visatai jausmus ar situaciją, kurios nebenorite pajusti ar norite ją pamiršti ir ištrinti iš savo gyvenimo. Tuomet įkvėpkite, iškvėpkite ir lėtu žingsniu pagal spiralės linkius išeikite iš sukurtos spiralės kūną ir mintis pripildę reikiama teigiama energija, kuri bus itin tinkama jūsų naujai, išsilaisvinusios sielos, kelionei.


Peržiūrėti kortas

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę