fbpx

Nemokamas būrimas “Gyvūno dvasios orakulas” kortomis

Gyvūno dvasios orakulo” kortos atskleis kas tavęs laukia…
Šių kortų atsakymai perduoda žinutę apie giliai pasislėpusią tiesą bei paaiškina, ko galima tikėtis ateityje…

1. Atsipalaiduokite, užsimerkite ir giliai įkvėpkite

2. Galvokite apie savo gyvenimą, dabartinę situaciją, kas vis kelia gyvenimo neaiškumus, klausimus…

3. Išsirinkite vieną kortą ir apačioje perskaitykite jos reikšmę.

Dramblio dvasia

“Mokykis iš savo praeities“
Orakulo žinutė: Nors mes ir dažnai norėtume savo praeitį palikti užnugaryje, Dramblio siela primena mums, jog prisiminimai yra svarbūs. Mes turime gerbti senolių išmintį, kuri perduoda mums jau suformuotas tradicijas koks turėtų būti tarpusavio ryšys bei kaip išreiškiama pagarba aplinkiniams, bendruomenei. Kas atėjo ankščiau-informuoja mus, ko tikėtis, ką patirsime šiandien. Drambio dvasia pasirodo su žinia, jog turime priimti tai, kas atsirado ankščiau ir pasimokyti iš to.
Mes visi esame prisiminimais paremti sutvėrimai, kurie turi iš naujo peržvelgti praeitį, jog suprastų kur yra dabar bei kur bus einama toliau.
Įspėjimas: Ar jaučiatės nepatogiai paisant tų tradicijų, papročių ar šeimai būdingo elgesio,kuris akivaizdžiai nebetinka jums? Norėtumėte, jog praeitis nebekeltų prisiminimų nuoskaudos/skausmo? Dramblio dvasia atėjo tam, jog padrąsintų jus parašyti kitokią istoriją ir savaip pakeisti tam tikras tradicijas, kurios įrodytų, jog mes visi tobulėjame ir keičiamės. Todėl remkitės tik geriausiomis praeities akimirkomis, mokykitės iš praeities klaidų ir eikite per gyvenimą oriai kartu su dramblio dvasia, kuri visad primins tiesą ir pagarbą savo išminčiai bei stiprybei.

Begemoto dvasia

„Nugalėk bet kokią kliūtį“
Orakulo žinutė: mes visada turime pasirinkimą judėti vis stipriau ir stipriau į priekį, ir būtent Begemoto dvasios stiprybė suteikia mums galios prasiveržti į priekį įveikiant visas kliūtis. Šio gyvuno dvasia žino, jog yra daugiau nei vienas būdas rasti kelią į tai, ko ieškote. Kai Begemoto dvasia pasirodo – ji jums lyg priminimas, jog jūs turite nuostabų gebėjimą įveikti kliūtis net keliais būdais: jas apeinant ar sutriuškinant aiškiai apgalvotais būdais.
Raganosio dvasia taip pat nori jums priminti, jog kai pasirodys kliūtis, trugdanti jums gauti tai, ko trokštate šiandien – reiškia ateina kažkas daug geresnio. Laikykites, gyvenimo dvasia jus myli ir nori tik geriausio.
Įspėjimas: Kliūtis priešais jus siūlo rinktis – stovėti tvirtai ir trenkti į ją galva arba rasti lengviausią išeities būdą ir nekovoti su ja. Ar jūs tikrai išnaudojote visas savo pastangas prasibraujant pro šią kliūtį? Ar atkakliai tikite, jog yra tik vienintelis sprendimas – pašalinti ją iš savo kelio? Begemoto dvasia perduodą žinutę jums, jog kartais atsakymas yra „ne“ , kartais „ne, dar ne dabar“, o kartais atsakymas yra „ne, tai ne tas kelias, kuris mąstai, jog turėtų būti“
Atverkite naujas galimybes ir rasite naujus pasirinkimus. Ne į kiekvieną konfliktą verta įsitraukti, ir ne kiekvienu atveju reiktų rinktis „akis už akį“ sprendimą. Nešvaistykite energijos „daužydami“ galvą į sieną.

Skrabalo vabalo dvasia

„Magija sklinda per jus“
Orakulo žinutė: Senovės Egipte šis vabalas buvo gerbiamas už kūrybinę magiją. Skrabalo vabalo dvasia primena, jog galime atrasti, padaryti ar iškelti kažką nepaprasto tiesiog iš „oro“. Kai tik leisite savo kūrybiškumui keliauti tiesiogiai iš savęs, Skrabalo vabalo dvasia primins jums, jog turite begalę daug potencialo ir galite kurti stebuklus naudodami tai, kas jums po ranka.
Dabar yra tikras optimizmo laikotarpis, kurio metu galite pasiekti visko ko trokštate ir jūsų kūrybinės pastangos pasiteisins. Stebuklai, galimybės, meilė, kuri atrodo atsiranda iš niekur, leidžia jums valdyti ir pasiekti tai, ko iš tiesų trokštate.
Įspėjimas: Ar abejojate savo unikalia vidine magija? Ar bijote, jog neturite originalumo ar kūrybinių galių? Galbūt jūs klaidingai tikite, jog nesate kūrybiški? Skrabalo vabalo dvasia siunčia žinutę, kad kūrybiškumas yra gyva jėga, kuri ateina iš mūsų Sielos, kuri nori, jog kiekvienas žmogus parodytų savo gebėjimus ir sukurtų kažką naujo. Jeigu darysite tai,ką visada darėte – gausite tai, ką visad ir gavote, todėl semkitės įkvėpimo ir pradėkite kurti kažką naujo be jokių savęs smerkimų. Kūrybiškumas ir magija yra kūrėjo išsireiškimas pasauliui, todėl leiskite tam sklisti per jus.

Noriu išsiburti pats:

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę