fbpx

Būrimas orakulo kortomis “Atverk kelią šviesai”

Būrimai kortomis – sužinok, kas tavęs laukia…

Tam, kad gautumėte sau svarbų atsakymą vadovaukitės šiais nurodymais:

Pagalvokite apie jums aktualią situaciją ir užduokite klausimą, ką tai reiškia? Į ką turėčiau susitelkti artimiausiu metu?

Išsirinkite vieną kortą, kuri ir bus jūsų atsakymas. Užsirarašykite šios kortos numerį.
Orakulo atsakymus pamatysite žemiau einančiame įraše – sėkmės!!⭐

Atsakymą parodo jūsų išsirinkta korta, kurios numerį turite užsirašę. Perskaitykite, kokią žinią jums perduoda Orakulas…

Būrimas atliktas su kortomis “Atverk kelią šviesai”

1 korta – PASIDALINK SAVO VIDINIU BALSU

Išsakyk, ką jauti /išreikšk savo mintis garsiai/ pasidalink savo sielos balsu

Išlįsk iš urvo. Išsilaisvink. Išreikšk savo nuomonę

Esi kviečiamas išsakyti savo nuomonę, pasidalinti požiūriu dėl aktualių vykstančių dalykų ar santykių. Tai siūloma daryti: rašant, kalbant, dainuojant arba naudojant kitus išraiškos būdus.

Kiekvienas iš mūsų saugome savo tiesą giliai užslėpę viduje, dabar ji turi būti išsakyta. Visą gyvenimą mus lydintis sielos balsas yra unikalus. Sielos balsas keliauja kartu su išmintimi, kuri gali būti užauginta tik augant ir bręstant. Kai tu išreiški savo mintis, išsakai tiesą, kuri glūdi tavyje – atrakini kažką paslaptingo ne vien savyje, bet ir visoje planetoje ir taip toje visumoje pažadini dalelę savęs. Tavo individualus balsas yra pats galingiausias garsas dabartinėje planetoje ir jis yra svarbus. Jeigu laikysi savo sielos balsą tyloje arba užspausi jį – tuomet tai gali visiškai pakeisti tavo gyvenimą.

Kaip mes išdrįstame ir leidžiame savo Sielai kalbėti ir reikštis – gauname labai aiškią žinutę, kuria turi būti pasidalinta. Kuo daugiau mes kalbame – tuo tampa aiškesnė ši žinia ir mums patiems. Niekada nebus geresnio laiko nei dabar pabusti, pasakyti tiesą ir pasidalinti savo sielos balsu. Jeigu tu jautiesi išsigandęs, žinok, jog nesi vienas ir pasaulio harmonizavimui reikia tavo unikalaus balso/garso. Kai mes dainuojame (skleidžiame) savo unikalius virpesius arba \”dainą\”, tuomet ir kitiems lengviau padaryti tą patį.

2 korta – AKASHA

Tavo kelias (vedimas) yra valdomas vedlių

Akasha egzistuoja 5 dimensijoje ir susijusi su sielos biblioteka. Visų sielų istorijos, dovanos, pamokos ir susitarimai egzistuoja čia.

Visi mes turime galimybę sužinoti praeities, dabarties ar ateities informaciją ir galime ją patirti, galime pasiekti ją bet kuriuo metu. Nors ir turime laisvo pasirinkimo galimybę, tačiau tam tikri gyvenimo momentai yra iš anksto nulemti bei suplanuoti – sielos susitarimai ar sutartys, kurios jau buvo nuspręstos prieš įsikūnijimą. Tai gali būti kad ir darbovietė, kurioje tu išsirinkai dirbti, santykiai, kuriuos tu planavai turėti, ar asmuo, kuriam sutikai padėti. Kad ir kas tai bebūtų, žinok jog tai dieviškasis vedlys ir jis tavęs nepalieka.

Ši korta yra tas pats, kas gyvenime atsitinkantis vadinamasis “lemtingas ženklas”. Dabar tikriausiai išgyveni itin svarbų momentą savo sielos kelionėje ir esi būtent ten, kur ir turėtum būti. Pats laikas kreiptis į savo pagalbininkus tiek fizinėje srityje, tiek dvasiniame pasaulyje. Pasitikėk tau siunčiamais ženklais, prisimink savo svajones, kad lengviau rastumėte kelią link jų. Patirk ir atpažink, analizuok visus jausmus ar vizijas ir tai tau padės pasinerti gilyn, sužinoti Akašos pranašystę bei judėti pirmyn.

3 korta – NE

Lauk. Atidėk. Sustok. Sakyk ne.

Tau yra sakoma, kad arba sustok, arba pasakyk ne. Pasakymas kažkam TAIP gali išnaudoti tavo energiją ir laiką. Geriau lauk tokio momento, kada atsakymas bus vertas viso 100%.

Dažnai, kai mes ieškome kažkokios nuorodos ar ženklo, kad padarytume sprendimą, galime būti suklaidinti. Nepaisant to, laikas mums visiems yra labai svarbus ir negavimas aiškaus ženklo ar nuorodos – yra tikrasis atsakymas tau.

Mes visi einame per gyvenimo “laukimo periodus”. Šie laikotarpiai yra svarbūs mūsų kūno atsinaujinimui, naujo kelio formavimui ir leidžia Visatai pradėti kurti mums reikalingus dalykus. Jums nereikia, jog viskas nuolat judėtų į priekį. Neskatinkite vykti to, kam dar neatėjo laikas, nors tai atrodo vienintelė išeitis. Atsipalaiduokite ir laukite. Laukimas yra labai naudingas dalykas. Kai ateis metas judėti, jūs būsite pasiruošęs.

Panaudokite šį laikotarpį kūno atsinaujinimui ir apmąstymams, ko išties norite. Apsvarstykite galimybes. Skirkite laiko poilsiui ir atsipūskite nuo įtempto ir per daug užimto gyvenimo. Atėjus “pavasariui” arba tikrajam laikui atsiras aiškumas ir tuomet jau būsite pasiruošęs pasakyti TAIP ir veikti.

4 korta – GRIŪTIS

Prie ko tu prisirišęs? Ko nenori paleisti?

Šiuo metu vyksta pokyčiai ir netikri, nereikalingi dalykai negali išlikti. Santykiai, darbas, socialiniai ryšiai – dreba viskas, kas pastatyta ant judančio pamato. Dabar tam atėjo laikas nukristi ir subyrėti.

Tai vyksta dėl to, kad sugrąžintų tave į tikrąjį tave, kad galėtum gyventi tokį gyvenimą, koks esi išties. Tave Visata kviečia keistis ir nebebandyti išlaikyti visko kartu, nuleisti rankas ir paleisti tai, ką visomis jėgomis bandai sulaikyti. Iš pradžių gali būti sunku, tačiau kuo greičiau paleisi, tuo greičiau viskas atgims/atsinaujins.

Ką bandai išlaikyti? Ką darai, kad išvengtum griūties? Kaip pats sau apsimetinėji, jog viskas yra gerai? Tu turi jėgų, kad leistumei sugriūti tai butaforinei ir vien tavo pastangomis saugomai piliai. Kai pilis sugrius -galėsi pastatyti naują savo namą ant tvirtos ir derlingos žemės, bei suprasi, koks puikus vaizdas atsiveria kiekvieną rytą vos pažvelgus aplink. Naikinimo deivė Kali ir Juodoji Madonna yra kartu su tavimi. Padėk visą tai ant jų altoriaus tam, kad išsilaisvintum.

5 korta – IŠSISKLEIDUSI ROŽĖ

Atverta širdis. Tai vyksta tau

Gyvenimo iššūkis yra išlaikyti atvirą širdį tuomet, kai labiausiai norisi užsisklęsti. Sunkiausia vėl atsiverti patiriant nuoskaudas ar netektis. Sunku leisti nukristi tam, kas krenta. Būti žmogumi yra drąsus poelgis – gerai nugyventas gyvenimas gali būti kupinas netekčių ir tragedijų, bet tiek pat ir laimėjimų ar nuotykių. Kad ir kur atsidurtume, gyvenimas mus moko atverti širdį, net jei tai šiuo metu yra labai skausminga ir sunku.

Galbūt dabar išgyvenate sunkų laiką, tačiau užuot keikę sunkumus, žiūrėkite į tai, kaip į palaimą atsiveriant tikrajai tiesai. Vieną dieną palaiminsite tuos dalykus, kurie jus bandė palaužti, nes jie atnešė kažką gero. Dabar pats metas elgtis švelniai ir ramiai, palepinti save lyg mažą vaiką. Galbūt susisukti į antklodę ir jaustis lyg mama laikytų jus savo rankose. Vieną dieną, ne taip toli ateityje, jūs žvelgsite atgal ir suprasite jog taip buvote mokomas ir pamokos buvo to vertos. Viskas bus gerai.

Išsiburk pats:

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę