fbpx

Akmenų savybės

Kaip tam tikri akmenys gali įtakoti tavo mintis, charakterį bei emocijas?

Rožinis kvarcas

Meilės bei vidinės ramybės akmuo

Tinka tada, kai perdėtas drovumas trukdo asmenybei tobulėti. Ramina, atpalaiduoja, skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus.

Santarvė, ramybė, taika ir švelnumas – tai emocijos, kurias stiprina rožinis kvarcas. Šis kristalas padeda suprasti tikrąją meilės esmę. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius

Tigro akies akmuo

Susikaupimo akmuo

Tigro akies akmenys stiprina, žadina kūno energiją ir kartu padeda koncentruoti valią, mintims suteikia konkretumą, protui – aštrumą, skatina entuziazmą, pozityvų požiūrį į gyvenimą. Yra žinoma, kad tigro akies akmenys padeda susikaupti, atkreipti dėmesį į detales ir didina optimizmą

Kalnų krištolas

Apsauga nuo blogų energijų

Šis akmuo padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę…Kalnų krištolas veikia visus kūnus: astralinį, emocinį, mentalinį bei dvasinį. Puikiai valo visus energetinius centrus, padeda išsilaisvinti iš nemalonios patirties, skausmo, baimės ar pykčio.

Lazuritas

Atsinaujinimo akmuo

Jis suteikia energijos tiems, kurie pasiruošę naujovėms, nori pabėgti nuo kasdienės rutinos bei siekia įgyvendinti naujai užsibrėžtus tikslus. Šio akmens galia išskirtinė: ramina, suteikia valios, didina kūrybingumą, įžvalgą. Taip pat padeda teisingai išsiaiškinti kylančius konfliktus, padeda išlaikyti sėkmingus santykius bei draugystes

Ametistas

Teisingiems sprendimams priimti

Šis akmuo padeda spręsti veiklos ar darbo problemas, gali padėti priimti teisingus sprendimus versle, kurie vestų į sėkmę. Taip pat ametistas padeda protui kontroliuoti negatyvias mintis, suteikia emocinio tvirtumo.

Tai vidinės laisvės akmuo, skatina sielos budimą, dvasinį budrumą, sugebėjimą apsispręsti, kūrėjo įkvėptų idėjų pagavimą. Padeda susikoncentruoti, gerina atmintį, mažina poreikį vertinti. Ramina bet kokius prisirišimus, skatina savikontrolę, suteikia emocinio tvirtumo, apvalo visas čakras.

juodasis oniksas

Sėkmės simbolis

sėkmės, gyvenimo stabilumo bei pasisekimo simbolis. Stiprina ryžtą, skatina loginį mąstymą, stiprina teigiamas žmogaus savybes. Padeda išsiugdyti pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus.

Hematitas

Savarankiškumui skatinti

padeda būti savarankiškesniems, paimti likimą į savo rankas, pažinti draugus, įveikti pyktį, sustiprina valią ir suteikia dar daugiau energijos. Sukuria apsauginį lauką, gydo sielos žaizdas ir suteikia daugiau gyvenimo džiaugsmo ir spontaniškumo.
Padeda atskleisti pozityvius gebėjimus, dėl kurių gerėja fizinė sveikata, proto veikla, atmintis. Hematitas stiprina originalų mąstymą, tikslumą, stiprina valią, sąmoningumą, sugeria neigiamas energijas

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę